Троянда англійська Фаєр Бьянка
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-931
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Фаєр Бьянка - вже довгий  час залишається найкращою білою трояндою в цій групі. Сорт можна використовувати в усіх видах посадок, і навіть вирощувати в контейнері, адже кущ не перевищує висоту 1 м.

Розміри: 80-100 см у висоту та 60-75 см у ширину. Компактний міцний кущ щільно вкривається глянцевим світло-зеленим листям. Пагони покриті невеличкими колючками.

Квіти: білосніжні з легким кремовим відтінком в центрі. За формою густо-махрові, з масою коротких пелюсток, відкрито-чашовидні, по мірі розпускання плоскі, іноді з "ґудзиком" в центрі.  Розпускаються на стеблах гронами, до 5-6 бутонів на одній. 

Цвітіння: повторне.

Аромат: насичений, нагадує аромат мила з легкими нотками прянощів.

Особливості: необхідно проводити обробку проти хвороб.


Троянда англійська Чарльз Остін
Код товара: 80-115
Троянда англійська Чарльз Остін (Charles Austin)- різновид раннього популярного сорту Девіда Остіна. Квіти досить великі, чашовидної форми, махрові, ніжно-абрикосового кольору з приємним, стійким фруктовим ароматом.
85 грн
купити
Новинка
Троянда англійська Міс Аліса
Код товара: 130-213
Вид: англійська. Чому саме вона: змінює своє забарвлення, спочатку теплого, ніжно-рожевого кольору, потім квітки стають білими.
85 грн
купити
Троянда англійська Фішерман Френд, в контейнері
Код товара: 80-116
Троянда англійська Фішерман Френд (Fisherman's Friend) – має неймовірний аромат та забарвлення квіток. Самі бутони великі, не вигорають на сонечку та чудову витримують дощову погоду та вітер.