Троянда англійська Чарльз Остін, в контейнері
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-115
Латинское название:
Размер:
Контейнер: 2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Чарльз Остін (Charles Austin)- різновид раннього популярного сорту Девіда Остіна. Квіти досить великі, чашовидної форми, махрові, ніжно-абрикосового кольору з приємним, стійким фруктовим ароматом.

Розміри: 120-150 см у висоту та 120 см в ширину.

Квіти: середні (8-10 см), ніжно-абрикосового кольору спочатку цвітіння та в ніжно-рожевий ближче до кінця періоду цвітіння.

Кущ: сильнорослий.

Цвітіння: багаторазове.

Аромат: фрутовий, сильний.

Особливості: кущ стійкий до захворювань, рекомендується укривати на зиму, навесні рекомендована обрізка для збільшення суцвіть.

TOP-продаж
Троянда англійська Порт Санлайт
Код товара: 80-087
Троянда Порт Санлайт - одна із найпопулярніших англійських троянд. Це прекрасний сорт Девіда Остіна, що зачаровує яскравими абрикосовими квітами. Назву сорт отримав від англійського села, де посаджений прекрасний сад з англійських троянд. Кущ сильнорослий, прямостоячий і сягає 120 см у висоту. Ширина його близько 70 см.
Троянда англійська Грехем Томас
Код товара: РБ65
Троянда англійська Грехем Томас - яскравий колір і аромат цієї англійської красуні не залишать Вас байдужим. З 1983 року вона не боїться морозів і хвороб. Цвітіння рясне, тривале і безумовно прекрасне.
TOP-продаж
Троянда англійська Крокус Роуз
Код товара: 80-109
Троянда англійська Крокус роуз (Crocus Rose) – особливий сорт колекціонера Девіда Остіна який вражає своєю красою та ароматом. Крокус роуз непримхлива до погодніх умов та захворювань, що надає простоти в догляді за нею.