Троянда англійська Чарльз Остін, в контейнері
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-115
Латинское название:
Размер:
Контейнер: 2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Чарльз Остін (Charles Austin)- різновид раннього популярного сорту Девіда Остіна. Квіти досить великі, чашовидної форми, махрові, ніжно-абрикосового кольору з приємним, стійким фруктовим ароматом.

Розміри: 120-150 см у висоту та 120 см в ширину.

Квіти: середні (8-10 см), ніжно-абрикосового кольору спочатку цвітіння та в ніжно-рожевий ближче до кінця періоду цвітіння.

Кущ: сильнорослий.

Цвітіння: багаторазове.

Аромат: фрутовий, сильний.

Особливості: кущ стійкий до захворювань, рекомендується укривати на зиму, навесні рекомендована обрізка для збільшення суцвіть.

Троянда англійська Крістофер Марлоу
Код товара: 80-101
Троянда англійська Крістофер Марлоу (Christopher Marlowe) – троянда, яка отримала нагороди на конкурсах і заслуговує Вашої уваги. Крістофер Марлоу формується в маленький, густий і розлогий кущик, пагонці ростуть у всіх напрямках і переплітаються між собою
Троянда англійська Грехем Томас
Код товара: РБ65
Троянда англійська Грехем Томас - яскравий колір і аромат цієї англійської красуні не залишать Вас байдужим. З 1983 року вона не боїться морозів і хвороб. Цвітіння рясне, тривале і безумовно прекрасне.
Комплект "Англійська вишуканість"
Код товара: 80-9996
Комплект "Англійська вишуканість" - включає троянди, які мають особливий стиль, адже вони мають витончені квітки, які справляють враження справжньої аристократки. В комплект входять сорти: Голден Селебрейшн, Джеймс Гелвей, Фаєр Бьянка.
250 грн
купити