Троянда англійська Бенжамін Бріттен
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-204
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Бенжамін Бріттен (Benjamin Britten) дивує своїми квітами рожевого кольору з помаранчевим відливом. Ну де ще можна побачити таке поєднання і красу? Девід Остін постарався на славу. Кожному сорту він надає особливого значення і  кожен наділяє чимось особливим, так і сталося з «Бенджамін Бріттен», тому Ви 100% не зможете помилитися у виборі.

Розміри: висота 90-100 см, ширина 75 см.

Квіти: великі та об’ємні по 10-12 см, на одному стеблі по 1-3 шт., але за рахунок розмірів покривають весь кущ.

Цвітіння: повторне.

Аромат: сильний.

Особливості: може похвалитися стійкістю до погодніх умов та хвороб, рекомендується профілактичне удобрення ґрунту під посадку доломітною мукою.

Троянда англійська Айсберг
Код товара: ГМ44
Троянда англійська Айсберг - Велична і холодна, але в той же час ніжна і тендітна, троянда Айсберг поєднує в собі протилежності, що притягають.
Комплект "Англійська вишуканість"
Код товара: 80-9996
Комплект "Англійська вишуканість" - включає троянди, які мають особливий стиль, адже вони мають витончені квітки, які справляють враження справжньої аристократки. В комплект входять сорти: Голден Селебрейшн, Джеймс Гелвей, Фаєр Бьянка.
250 грн
купити
Троянда англійська Абрахам Дербі, в контейнері
Код товара: 80-100
Троянда англійська Абрахам Дербі (Abraham Darby) – виведена в результаті схрещування сучасних сортів. Вважається одним із самих популярних сортів із селекції Остіна. Має приємний, сильний аромат, який нагадує фруктовий. Також використовується як плетиста троянда.