Троянда англійська Айсберг
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ГМ44
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корень упакований.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Айсберг - Велична і холодна, але в той же час ніжна і тендітна, троянда Айсберг поєднує в собі протилежності, що притягають. Свій легкий аромат, вона доповнює величезними бутонами, що густо розсипаються по всій довжині її високих пагонів. І навіть в даний момент, вона продовжує підкорювати серця тисяч ландшафтних дизайнерів.

 

Кількість квіток на стеблі: 3-5.

Колір: білий (Айвері).

Аромат: середній, ніжний.

Діаметр квітки: 6-8 см.

Висота куща: 250-450 см.

Цвіте протягом тривалого періоду часу.

Троянда англійська Голден Селебрейшн
Код товара: 80-206
Троянда англійська Голден Селебрейшн (Golden Celebration) – характеризується швидким ростом та сильним кущем з великою кількістю квітів, які покривають майже весь кущ. Висадивши декілька штук цього сорту, в саду буде розноситися сильний та приємний аромат. В теплих регіонах може використовуватись, як невелика плетиста троянда або шраб.
Троянда англійська Джеймс Гелвей (James Galway)
Код товара: 80-423
Троянда англійська Джеймс Гелвей – дивовижна троянда, яка зупиняє на собі погляд. Її основною перевагою є її квітка. Всі її численні пелюстки розташовані в ідеальному порядку і формують надзвичайно красиву троянду. Вона рахується однією з найкращих англійських троянд.
Троянда англійська Фішерман Френд
Код товара: 80-116
Троянда англійська Фішерман Френд (Fisherman's Friend) – має неймовірний аромат та забарвлення квіток. Самі бутони великі, не вигорають на сонечку та чудову витримують дощову погоду та вітер.