Троянда англійська Джуд зе Обскур (Jude the Obscure)
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:
Артикул:БА24
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська  Джуд зе Обскур (Jude the Obscure) - вишукана ніжна троянда, що наповнює своїм ароматом і романтикою все навкруги. Поруч з нею хочеться кохати і бути коханою.

Кущ пишний, у висоту 100-120 см, у ширину близько метра, укритий темним листям. На гілках зустрічається по одному бутону і по декілька троянд.

Квітка густомахрова, велика, 12-14 см в діаметрі. Кольорова гамма поєднує ніжні відтінки абрикосового, кремового, жовтого та іноді зовсім трохи рожевого. Ближче до країв пелюстки бліднуть і при розкритті стають трохи хвилястими.

Цвітіння повторне і дуже рясне.

Аромат сильно виражений, помітні нотки фруктів і солодкого білого вина.

Троянда англійська  Джуд зе Обскур (Jude the Obscure) середньо стійка проти хвороб, при дощі бутони можуть не розкриватися, більше підходить сухий клімат.

Троянда англійська Айсберг
Код товара: ГМ44
Троянда англійська Айсберг - Велична і холодна, але в той же час ніжна і тендітна, троянда Айсберг поєднує в собі протилежності, що притягають.
Троянда англійська Дарк Леді
Код товара: ГМ40
Троянда англійська Дарк Леді - прекрасна і яскрава троянда англійського походження з махровими, приємними на дотик пелюстками, стане незмінною фавориткою Вашого саду.
85 грн
купити
Троянда англійська Транквіліті (Tranquillity)
Код товара: БА34
Троянда англійська Транквіліті (Tranquillity) майже без шипів, ідеальної форми, аромат яблучний, легкий, цвітіння повторне, стійка до хвороб.