Троянда англыйська Пілігрим, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-099
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Пілігрим - справжня королева, в світі британських троянд. Витончена і елегантна, можливо вона і не кидається в очі, так як багато її "конкурентки", адже справжні аристократи, не привертають зайвої уваги. Швидше вона прагнути бути поміченим справжнім естетом, який гідно оцінить її неперевершений колір і форму. Поглянувши на неї, мимоволі замислюєшся, "Бути може, якби вона могла, вона б обов'язково запросила мене на чаювання, де-небудь в околицях Оксфорда".

Колір: ніжно-лимонний плавно переходить в білий

Аромат: приємний, насичений.

Висота куща: 140-155 см.

Діаметр квітки: 6-8 см.

Стійкість: вище середньої.

Троянда англійська Тізінг Джорджія
Код товара: 80-113
Троянда англійська Тізінг Джорджія (Teasing Georgia)- квіти цієї троянди є взірцем краси, вишукана чашоподібна форма квітки насиченого жовтувато-персикового кольору з середини до блідо-кремового на зовнішніх пелюстках та приємний аромат чайних традицій з нотками меду та вершків, подарують вам незабутню насолоду у Вашому саду.
Троянда англійська Чарльз Остін, в контейнері
Код товара: 80-115
Троянда англійська Чарльз Остін (Charles Austin)- різновид раннього популярного сорту Девіда Остіна. Квіти досить великі, чашовидної форми, махрові, ніжно-абрикосового кольору з приємним, стійким фруктовим ароматом.
Троянда англійська Грейс
Код товара: 80-120
Троянда Грейс має дивовижну форму квітки, схожа на жоржини. Чудовий сорт з чисто-абрикосовими квітками - більш темними в центрі блідіше по краях.