Троянда англыйська Пілігрим, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-099
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Пілігрим - справжня королева, в світі британських троянд. Витончена і елегантна, можливо вона і не кидається в очі, так як багато її "конкурентки", адже справжні аристократи, не привертають зайвої уваги. Швидше вона прагнути бути поміченим справжнім естетом, який гідно оцінить її неперевершений колір і форму. Поглянувши на неї, мимоволі замислюєшся, "Бути може, якби вона могла, вона б обов'язково запросила мене на чаювання, де-небудь в околицях Оксфорда".

Колір: ніжно-лимонний плавно переходить в білий

Аромат: приємний, насичений.

Висота куща: 140-155 см.

Діаметр квітки: 6-8 см.

Стійкість: вище середньої.

Троянда англійська Принцеса Александра
Код товара: 80-341
Троянда Принцеса Александра - сорт із серії англійських троянд Девіда Остіна, який був названий в честь великої любительки троянд принцеси Александри, кузини королеви Єлизалети 2. Сорт має великі квіти рожевого кольору та середній розмір куща. Саме через такий розмір Алесандру краще саджати групами, тоді вона має неймовірний зовнішній вигляд.
85 грн
купити
Троянда англійська Айсберг
Код товара: ГМ44
Троянда англійська Айсберг - Велична і холодна, але в той же час ніжна і тендітна, троянда Айсберг поєднує в собі протилежності, що притягають.
Троянда англійська Л.Д. Брейтвейт, в контейнері
Код товара: 80-098
Троянда англійська Л. Д. Брейтвейт (L.D. Braithwaite) – сорт троянди, яка на сонці може змінювати свій колір від насичено-червоного до вишневого, що аж ніяк не псує її величність та зовнішній вигляд. Кущ гарної форми, квіточки не стеляться до низу