Троянда англыйська Пілігрим, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-099
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Пілігрим - справжня королева, в світі британських троянд. Витончена і елегантна, можливо вона і не кидається в очі, так як багато її "конкурентки", адже справжні аристократи, не привертають зайвої уваги. Швидше вона прагнути бути поміченим справжнім естетом, який гідно оцінить її неперевершений колір і форму. Поглянувши на неї, мимоволі замислюєшся, "Бути може, якби вона могла, вона б обов'язково запросила мене на чаювання, де-небудь в околицях Оксфорда".

Колір: ніжно-лимонний плавно переходить в білий

Аромат: приємний, насичений.

Висота куща: 140-155 см.

Діаметр квітки: 6-8 см.

Стійкість: вище середньої.

TOP-продаж
Троянда англійська Крокус Роуз
Код товара: 80-109
Троянда англійська Крокус роуз (Crocus Rose) – особливий сорт колекціонера Девіда Остіна який вражає своєю красою та ароматом. Крокус роуз непримхлива до погодніх умов та захворювань, що надає простоти в догляді за нею.
Троянда англійська Джуд зе Обскур (Jude the Obscure)
Код товара: БА24
Троянда англійська Джуд зе Обскур (Jude the Obscure) - аромат сильний, квіти великі, боїться дощу, цвітіння повторне та рясне.
Троянда англійська Джеймс Гелвей (James Galway)
Код товара: 80-423
Троянда англійська Джеймс Гелвей – дивовижна троянда, яка зупиняє на собі погляд. Її основною перевагою є її квітка. Всі її численні пелюстки розташовані в ідеальному порядку і формують надзвичайно красиву троянду. Вона рахується однією з найкращих англійських троянд.
69 грн
купити