Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
25 грн
65 грн
Суниця Барон Солемахер
Код товара: БА02
Суниця Барон Солемахер — ремонтантна, холодостійка, безвуса, має високу врожайність.
25 грн
купити
Суниця Єлоу Крем
Код товара: БА05
Суниця Єлоу Крем — ремонтантна, без вусиків, замостійка та високоврожайна.
25 грн
купити
Суниця Вайт Соул
Код товара: БА04
Суниця Вайт Соул — ремонтантна, безвуса, морозостійка, стійка до хвороб, високоврожайна.
25 грн
купити
Суниця Алі Баба
Код товара: БА03
Суниця Алі Баба — ремонтантна, безвуса, високоврожайна, зимостійка та стійка до посух.
25 грн
купити
Суниця "Жовте диво"
Код товара: 25-002
Суниця «Жовте диво» – самоплідний ремонтантний сорт, особливістю якого є висока врожайність, його колір і смак. Суниця є дуже ароматною та соковитою. Посадіть саджанець у себе на городі або в саду і повірте байдужих не залишиться, щоб подивитися та скуштувати ваше «диво».
25 грн
купити
Суниця Регіна
Код товара: 25-001
Суниця Регіна – ранній гібрид великоплідної полуниці. За сезон з одного кущика можна зібрати до 2 кг плодів. Незамінна при приготуванні варення та компотів, а також не відмовляйте собі у задоволенні поласувати ягідкою у свіжому вигляді.

Саджанці суниці

       Суниця - дуже популярна, а головне, корисна ягідна культура. Насправді виростити саджанці суниці можна на будь-якій ділянці, головне купити саджанці суниці з гарно розвиненою кореневою системою.

      Ягоди суниці мають круглу форму, повислі, колір яскраво-червоний, частина, що знаходиться в тіні світліша — зелено-жовта, запах ніжний, ароматний.

      Плоди суниці вживають у їжу свіжими та сушеними. Ще їх використовують для приготування джемів, сиропів, соків,  також суниця має цілюще значення.

Де купити суницю

       Купити суницю можна на розсаднику або в садовому центрі. Також є велика кількість інтернет-магазинів, які мають свої садові центри, такі як zeleno.in.ua.

Купити саджанці суниці

     Купити саджанці суниці можна в садовому центрі «Зелено». На місці вам розкажуть про посадку та догляд суниці, про різновидності суниці. У нас є дуже солодкі сорти суниці «Жовте диво» та «Регіна».