Спірея японська
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДМ39
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Спірея японська ― дуже квітучий та симпатичний кущик. Користується популярністю у садівників.

Висота куща не перевищує 1,5 метри, а ширина не більша 2 метрів.

Пагони тоненькі та гнучкі, опушені.

Листочки густо вкривають пагін, маленькі, насиченого ніжно-зеленого кольору, восени листочки червоніють. Гарно блистять на сонці. Округлої форми, краї гладенькі.

Квіти зібрані в щиткоподібні суцвіття. Яскраво-рожевого кольору, дрібненькі. Завдяки численним тичинкам квіти виглядають пухнастими. Цвіте в середині літа протягом 2 місяців. Квітки мають тонкий та легкий аромат.

Цей кущ витривалий, морозостійкий. Кущ потрібно садити на сонячній стороні. Не вражається шкідниками та хворобами. Чудово переносить посуху але декілька разів у сезон рослину потрібно підливати.

Спірея Вангутта
Код товара: 01КС-72
Спірея Вангутта- декоративний листопадний чагарник з родини Rosaceae. Особливо гарно спірея виглядає, коли її висаджують до квітів чи садять на газоні одним екземпляром. Колір квітів білий. Чагарник є тіневитривалим, але більш рясне цвітіння характерне для рослин, які ростуть на більш освітлених ділянках.
78 грн
купити
Спірея японська Shirobana'
Код товара: 25-017
Спірея японська «Shirobana» – низькорослий кущ, який має від природи кулеподібну форму, але й може формуватися живоплотом. Саме цей сорт відрізняється своїми різнокольоровими квітами, тому додасть додаткової уваги до вашої живої огорожі або клумби.
75 грн
купити
Спірея "Golden Princess"
Код товара: СС-303
Спірея Golden Princess – карликовий листопадний кущ, що привертає до себе увагу своїм яскравим кольором. Вирізняється округлою кроною та різними відтінками листків протягом сезону.
135 грн
95 грн
купити