Спірея ніппонська 'Сноумаунд'
Немає в наявності
169 грн
в избранное
Тип:квітучий кущ
Артикул:150-009
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Спірея ніппонська  ' Сноумаунд ' – розлогий квітучий кущ, який під час цвітіння повністю вкривається білосніжними квітами.

Кущ: висотою 1-1.5 м та 1.5 м шириною. Щорічний приріст в ширину та довжину до 20 см. Форма округла, звисаючі бічні гілки.

Квіти: сніжно білого кольору зібрані у суцвіття, густо вкривають пагони. Цвісти починає з середини червня.

Рослина морозостійка, газостійка. Добре переносить обрізку. Буде чудовим доповненням до композиції з іншими кущами, гарно виглядає як здалеку, так і зблизька.

Спірея ніппонська 'Сноумаунд'
Код товара: 150-009
Спірея ніппонська ' Сноумаунд ' – розлогий квітучий кущ, який під час цвітіння повністю вкривається білосніжними квітами.
Спірея японська Shirobana'
Код товара: 25-017
Спірея японська «Shirobana» – низькорослий кущ, який має від природи кулеподібну форму, але й може формуватися живоплотом. Саме цей сорт відрізняється своїми різнокольоровими квітами, тому додасть додаткової уваги до вашої живої огорожі або клумби.
75 грн
купити
Спірея Вангутта
Код товара: 01КС-72
Спірея Вангутта- декоративний листопадний чагарник з родини Rosaceae. Особливо гарно спірея виглядає, коли її висаджують до квітів чи садять на газоні одним екземпляром. Колір квітів білий. Чагарник є тіневитривалим, але більш рясне цвітіння характерне для рослин, які ростуть на більш освітлених ділянках.
78 грн
купити