Соснова кора
есть в наличии
70 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:150-000
Латинское название:
Размер:мішок 50 л
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Соснова кора - натуральний природній матеріал, що часто використовується для агротехнічних та ландшафтних робіт у клумбах, садах.

Мульчування - найлегший та найшвидший спосіб зробити клумбу естетичною та доглянутою. Використовуючи соснову кору ви наповните клумбу запахом хвої.

Проте це не одна причина використовувати кору,з астосовуючи кору для мульчування пристовбурних кіл дерев, рослинних композицій, ви не просто прикрасите свій сад, але і створите комфортні умови для рослин. Шар мульчі захищає ґрунт від зайвого випаровування. У спекотне літо оберігає коріння рослин від високих температур, перегріву. А в холодні зими мульча не дає грунту промерзнути.

Має грибкову мікоризу, необхідну для росту хвойних, вересових, рододендронів. Розкладаючись, кора служить як добриво.

Цей агроприйом використовується один раз на сезон.

В наявності кора різних фракцій:

1) 2,5 см - використовується в основному для мульчування ягідних садів, квіткових клумб.

2) 3 см - найчастіше використовують на присадибних ділянках та на нових насадженнях. Підходить        для  плодових та ягідних насаджень.

3) 4 см - Використовується при оформленні парків, відкритих майданчиків та доріжок. Мульчування застосовують під всі плодові та ягідні рослини, і в першу чергу на нових посадках.

Соснова кора
Код товара: 150-000
Соснова кора - натуральний природній матеріал, що часто використовується для агротехнічних та ландшафтних робіт у клумбах, садах.
70 грн
купити