Сосна "Tanyosho Compacta
есть в наличии
1720 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-321
Латинское название:
Размер:70-80 см
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна "Tanyosho Compacta" – густий хвойний кущ, що з  часом перетворюється на маленьке деревце зі щільною кроною схожою на парасолю. Ідеальна для створення різних композицій в японському стилі.

Форма та розміри: повільноростучий хвойний кущ, у віці 10 років рослина сягає до 0,8 м у висоту, а діаметр крони може сягати до 1 м.

Умови вирощування: дуже світлолюбива культура, потребує достатнього поливу, але не любить перезволожених грунтів. Морозостійка.

Рекомендується висаджувати на відкритих місцях з піщаними грунтами.

Сосна гімалайська "Валіхіана"
Код товара: СС-666
Сосна гімалайська «Валіхіана» – вічнозелена карликова форма сосни, яка має округлу крону та довгу зеленого кольору хвою. Стійка до запиленості міст, морозів та хвороб, тому ідеально підійде як для посадки в місті так і за ним. Має цікавий вигляд через звисаючу, тонку та довгу хвою, відрізняється від сосни звичайної більшою декоративністю.
440 грн
купити
Сосна чорна "Марітіма"
Код товара: 30-315
Сосна чорна "Марітіма" - вічнозелене дерево, що стійке до вітру та міських забруднень. Має красиву форму, що і робить її такою бажаною на вашій території.
1980 грн
купити
Сосна гірська Pumilio
Код товара: 60-003
Сосна гірська Рumilio – має гарні темно-зелені голочки та симетричні округлі шишки. З її допомогою можна створити гірський пейзаж або доповнити дизайнерський задум. Не вибаглива у вирощуванні та чудово переносить міські задушливі умови.
179 грн
купити