Сосна "Tanyosho Compacta
есть в наличии
1720 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-321
Латинское название:
Размер:70-80 см
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна "Tanyosho Compacta" – густий хвойний кущ, що з  часом перетворюється на маленьке деревце зі щільною кроною схожою на парасолю. Ідеальна для створення різних композицій в японському стилі.

Форма та розміри: повільноростучий хвойний кущ, у віці 10 років рослина сягає до 0,8 м у висоту, а діаметр крони може сягати до 1 м.

Умови вирощування: дуже світлолюбива культура, потребує достатнього поливу, але не любить перезволожених грунтів. Морозостійка.

Рекомендується висаджувати на відкритих місцях з піщаними грунтами.

Сосна чорна австрійська, 450 см
Код товара: ВФ06
Сосна чорна - одна з найгарніших видів сосни, що відрізняється пишною хвоєю. Висота: сосна чорна може дорости до 30 м. Крона її змінюється від конусної до пишної парасолькоподібної.
Сосна чорна "Марітіма"
Код товара: 30-315
Сосна чорна "Марітіма" - вічнозелене дерево, що стійке до вітру та міських забруднень. Має красиву форму, що і робить її такою бажаною на вашій території.
1980 грн
купити
Сосна густоквiткова "Жан Клаус"
Код товара: 30-302
Сосна густоквіткова «Жан Клаус» – карликовий сорт, який має овальну форму та густу крону. Ландшафтні дизайнери обожнюють саме цю сосну, через її декоративність на протязі всього року. Найчастіше використовують як акцент, на передній план або в поєднанні з кущами, може бути використана в екзотичному стилі.
1585 грн
купити