Сосна м'ягка "Вандервольфс Пирамід"
Немає в наявності
1190 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:30-316
Латинское название:Pinus flexilis
Размер:
Контейнер:С 5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна м’яка «Вандервольф Піраміда» вічнозелене дерево з м’якою хвоєю та королівським зовнішнім виглядом. В ландшафтному дизайні сосну поєднують з листяними рослинами на присадибних ділянках або в парках.

Розміри: у висоту досягає 600-700 см, а в ширину до 300-400 см.

Хвоя: довга, в довжину до 10 см, м’яка, зеленого кольору з сизим нальотом.

Шишки: продовгуваті, схожі на свічки, коричневі.

Особливості: декоративність, приріст 10-15 см в рік, висаджувати потрібно на сонечку та в гарно дреновану яму, щоб не було застою води, якщо хочете висаджувати на заболочених ґрунтах.

Сосна м'ягка "Вандервольфс Пирамід"
Код товара: 30-316
Сосна м’яка «Вандервольф Піраміда» – вічнозелене дерево з м’якою хвоєю та королівським зовнішнім виглядом. В ландшафтному дизайні сосну поєднують з листяними рослинами на присадибних ділянках або в парках.
Сосна густоцвітна "Лоу Глоу"
Код товара: 30-306
Сосна густоцвітна «Лоу Глоу» – вічнозелений карликовий вид, родом зі Сходу. Своєю формою нагадує зелену хмаринку. Крона легко піддається обрізці, краще формувати в молодому віці, щоб надати потрібного напрямку росту.
Сосна гірська Pumilio
Код товара: 60-003
Сосна гірська Рumilio – має гарні темно-зелені голочки та симетричні округлі шишки. З її допомогою можна створити гірський пейзаж або доповнити дизайнерський задум. Не вибаглива у вирощуванні та чудово переносить міські задушливі умови.
179 грн
купити