Сосна кримська, 170 см
есть в наличии
1450 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:НН-008
Латинское название:Pinus pallasianal
Размер:170 см
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна кримська - вічнозелене дерево з роду Сосна.  Має зонтоподібну крону та повільний ріст. Чудово підходить для вирощування у міських умовах, тому що дерево має високу стійкість до загазованості міст та населених пунктів. Має фітоцидні властивості. Свою декоративність не втрачає на протязі всього року.

Розміри (в дорослому віці): 20-30 м висота та 4 м в діаметрі.

Хвоя: зеленого кольору, довга (від 8 до 16 см), колюча та блискуча.

Шишки: коричневі, 5-10 мм в довжину, блискучі, конічної форми, дозрівають на третій рік.

Умови вирощування: надає перевагу пісчаним та кам'янистим грунтам.

Сосна кримська, 170 см
Код товара: НН-008
Сосна кримська - вічнозелене дерево з роду Сосна. Має зонтоподібну крону та повільний ріст. Чудово підходить для вирощування у міських умовах, тому що дерево має високу стійкість до загазованості міст та населених пунктів. Має фітоцидні властивості. Свою декоративність не втрачає на протязі всього року.
1450 грн
купити
Сосна гімалайська "Валіхіана"
Код товара: СС-666
Сосна гімалайська «Валіхіана» – вічнозелена карликова форма сосни, яка має округлу крону та довгу зеленого кольору хвою. Стійка до запиленості міст, морозів та хвороб, тому ідеально підійде як для посадки в місті так і за ним. Має цікавий вигляд через звисаючу, тонку та довгу хвою, відрізняється від сосни звичайної більшою декоративністю.
440 грн
купити
Сосна «Кissen» на штамбі
Код товара: ДШ05
Сосна «Кissen» на штамбі ― вічнозелена карликова красуня на штамбі, з ніжною круглою формованою кроною. Гарно поєднується з листяними рослинами,а також у композиції з хвойними.
1500 грн
1200 грн
купити