Сосна кримська 1,2-1,4 м
есть в наличии
480 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-913
Латинское название:
Размер:1,2-1,4 м
Контейнер:ком землі.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна кримська - вічнозелене хвойне дерево, що може рости до 25-30 м. Може хизуватись своєю правильною конусоподібною кроною.

Розміри: у дорослому віці 25-30 м.

Хвоя: густа, насичено-зеленого кольору. Колюча та довга (до 15 см)

Шишки:  конічної форми, коричневого кольору. До 10 см у довжину. Насіння дозріває на третій рік.

Умови вирощування: рекомендовано висаджувати на вільному просторі з достатньою кількістю світла. Стійка до високих та низьких температур. Важко переносить засолені грунти.

Виглядає красиво та велично завдяки своїй густій та пишній кроні. 


Сосна кримська, 170 см
Код товара: НН-008
Сосна кримська - вічнозелене дерево з роду Сосна. Має зонтоподібну крону та повільний ріст. Чудово підходить для вирощування у міських умовах, тому що дерево має високу стійкість до загазованості міст та населених пунктів. Має фітоцидні властивості. Свою декоративність не втрачає на протязі всього року.
2500 грн
купити
Сосна густоцвітна "Лоу Глоу"
Код товара: 30-306
Сосна густоцвітна «Лоу Глоу» – вічнозелений карликовий вид, родом зі Сходу. Своєю формою нагадує зелену хмаринку. Крона легко піддається обрізці, краще формувати в молодому віці, щоб надати потрібного напрямку росту.
Сосна густоквiткова "Жан Клаус"
Код товара: 30-302
Сосна густоквіткова «Жан Клаус» – карликовий сорт, який має овальну форму та густу крону. Ландшафтні дизайнери обожнюють саме цю сосну, через її декоративність на протязі всього року. Найчастіше використовують як акцент, на передній план або в поєднанні з кущами, може бути використана в екзотичному стилі.
1585 грн
купити