Сосна «Кissen» на штамбі
есть в наличии
1500 грн
1200 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДШ05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна «Кissen» на штамбі ― вічнозелена карликова красуня на штамбі, з ніжною круглою формованою кроною. Гарно поєднується з листяними рослинами,а також у композиції з хвойними.

Висота рослини до 60 см.  Пагони прямі та щільні. Стовбур прямий, сіруватого кольору.

Хвоя блискуча, темного зеленого кольору, коротка до 4-5 см в довжину. Ближче до осені хвоїнки стають зеленими з бронзовим відтінком.

Шишечки маленькі, темно-коричневі.

Ця красуня не потребує особливого догляду. Вона чудово переносить холодні та морозні зими, не вибаглива до грунтів. Молоду рослину після висадки у відкритий грунт потрібно підливати та підживлювати для кращого приживлення.

Гарно виглядатиме сосна на альпійських гірках та інших композиціях.

Сосна "Tanyosho Compacta
Код товара: 30-321
Сосна "Tanyosho Compacta" – густий хвойний кущ, що з часом перетворюється на маленьке деревце зі щільною кроною схожою на парасолю. Ідеальна для створення різних композицій в японському стилі.
1720 грн
купити
Сосна "Green Tower"
Код товара: 30-320
Сосна "Green Tower" – новий унікальний сорт сосни, що має чудовий зовнішній вигляд тому використовується у багатьох ландшафтних композиціях. Також відрізняється стійким імунітетом.
1980 грн
купити
Сосна чорна "Марітіма"
Код товара: 30-315
Сосна чорна "Марітіма" - вічнозелене дерево, що стійке до вітру та міських забруднень. Має красиву форму, що і робить її такою бажаною на вашій території.
1980 грн
купити