Сосна «Кissen» на штамбі
есть в наличии
1500 грн
1200 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДШ05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна «Кissen» на штамбі ― вічнозелена карликова красуня на штамбі, з ніжною круглою формованою кроною. Гарно поєднується з листяними рослинами,а також у композиції з хвойними.

Висота рослини до 60 см.  Пагони прямі та щільні. Стовбур прямий, сіруватого кольору.

Хвоя блискуча, темного зеленого кольору, коротка до 4-5 см в довжину. Ближче до осені хвоїнки стають зеленими з бронзовим відтінком.

Шишечки маленькі, темно-коричневі.

Ця красуня не потребує особливого догляду. Вона чудово переносить холодні та морозні зими, не вибаглива до грунтів. Молоду рослину після висадки у відкритий грунт потрібно підливати та підживлювати для кращого приживлення.

Гарно виглядатиме сосна на альпійських гірках та інших композиціях.

Сосна густоквiткова "Жан Клаус"
Код товара: 30-302
Сосна густоквіткова «Жан Клаус» – карликовий сорт, який має овальну форму та густу крону. Ландшафтні дизайнери обожнюють саме цю сосну, через її декоративність на протязі всього року. Найчастіше використовують як акцент, на передній план або в поєднанні з кущами, може бути використана в екзотичному стилі.
1585 грн
купити
Сосна гірська "Пуміліо"
Код товара: ГХ103
Сосна гірська «Пуміліо» – хвойний кущ, який відрізняється своєю формою від звичайної сосни. Коли з’являються шишки нагадує підсвічник, через їх продовгувату форму і тим що гілочки направлені наверх.
Сосна кримська, 170 см
Код товара: НН-008
Сосна кримська - вічнозелене дерево з роду Сосна. Має зонтоподібну крону та повільний ріст. Чудово підходить для вирощування у міських умовах, тому що дерево має високу стійкість до загазованості міст та населених пунктів. Має фітоцидні властивості. Свою декоративність не втрачає на протязі всього року.
1450 грн
купити