Сосна «Кissen» на штамбі
есть в наличии
1500 грн
1200 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДШ05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна «Кissen» на штамбі ― вічнозелена карликова красуня на штамбі, з ніжною круглою формованою кроною. Гарно поєднується з листяними рослинами,а також у композиції з хвойними.

Висота рослини до 60 см.  Пагони прямі та щільні. Стовбур прямий, сіруватого кольору.

Хвоя блискуча, темного зеленого кольору, коротка до 4-5 см в довжину. Ближче до осені хвоїнки стають зеленими з бронзовим відтінком.

Шишечки маленькі, темно-коричневі.

Ця красуня не потребує особливого догляду. Вона чудово переносить холодні та морозні зими, не вибаглива до грунтів. Молоду рослину після висадки у відкритий грунт потрібно підливати та підживлювати для кращого приживлення.

Гарно виглядатиме сосна на альпійських гірках та інших композиціях.

Сосна кримська 1,2-1,4 м
Код товара: 30-913
Сосна кримська - вічнозелене хвойне дерево, що може рости до 25-30 м. Може хизуватись своєю правильною конусоподібною кроною
480 грн
купити
Сосна "Green Tower"
Код товара: 30-320
Сосна "Green Tower" – новий унікальний сорт сосни, що має чудовий зовнішній вигляд тому використовується у багатьох ландшафтних композиціях. Також відрізняється стійким імунітетом.
1980 грн
купити
Сосна густоквiткова "Жан Клаус"
Код товара: 30-302
Сосна густоквіткова «Жан Клаус» – карликовий сорт, який має овальну форму та густу крону. Ландшафтні дизайнери обожнюють саме цю сосну, через її декоративність на протязі всього року. Найчастіше використовують як акцент, на передній план або в поєднанні з кущами, може бути використана в екзотичному стилі.
1585 грн
купити