Сосна густоквiткова "Жан Клаус"
есть в наличии
1585 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-302
Латинское название:Pinus densifloral
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна густоквіткова «Жан Клаус» – карликовий сорт, який має овальну форму та густу крону. Ландшафтні дизайнери обожнюють саме цю сосну, через її декоративність на протязі всього року. Найчастіше використовують як акцент, на передній план або в поєднанні з кущами, може бути використана в екзотичному стилі.

Розміри: в 10 років сягає 60 см у висоту.

Хвоя: густа, зеленого кольору, молодий приріст салатового відтінку, не колюча, приємна на дотик.

Шишки: витягнутої форми, по 3-5 см в діаметрі, темно-коричневого кольору.

Особливості: повільний ріст, який характерний для хвойних, краще росте на сонці, до умов вирощування не вибагливий.

Сосна гімалайська "Валіхіана"
Код товара: СС-666
Сосна гімалайська «Валіхіана» – вічнозелена карликова форма сосни, яка має округлу крону та довгу зеленого кольору хвою. Стійка до запиленості міст, морозів та хвороб, тому ідеально підійде як для посадки в місті так і за ним. Має цікавий вигляд через звисаючу, тонку та довгу хвою, відрізняється від сосни звичайної більшою декоративністю.
440 грн
купити
Сосна кримська, 170 см
Код товара: НН-008
Сосна кримська - вічнозелене дерево з роду Сосна. Має зонтоподібну крону та повільний ріст. Чудово підходить для вирощування у міських умовах, тому що дерево має високу стійкість до загазованості міст та населених пунктів. Має фітоцидні властивості. Свою декоративність не втрачає на протязі всього року.
1450 грн
купити
Сосна чорна "Марітіма"
Код товара: 30-315
Сосна чорна "Марітіма" - вічнозелене дерево, що стійке до вітру та міських забруднень. Має красиву форму, що і робить її такою бажаною на вашій території.
1980 грн
купити