Сосна гірська "Пуміліо"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:хвойні
Артикул:ГХ103
Латинское название:Pinus mugo Pumilio
Размер:10-20 см
Контейнер:С2.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Сосна гірська «Пуміліо» хвойний кущ, який відрізняється своєю формою від звичайної сосни. Коли з’являються шишки нагадує підсвічник, через їх продовгувату форму і тим що гілочки направлені наверх.

Якщо Ви хочете щось незвичайне та цікава в якості новорічного дерева, тоді це саме Ваш формат. Згодом, з її допомогою зможете створити щось цікаве на Вашому дворі або на дачі.

Розміри: виростає до 3-х метрів у ширину і висоту.

Коренева система: поверхнева.

Хвоя: коротка, темно-зеленого кольору, гілки направлені догори.

Особливості: приріст в рік 5 см – висота, 10-15 см – ширина, висока стійкість до морозів, росте і на сонці і в тіні, не вибаглива до ґрунтів.

Сосна чорна австрійська, 450 см
Код товара: ВФ06
Сосна чорна - одна з найгарніших видів сосни, що відрізняється пишною хвоєю. Висота: сосна чорна може дорости до 30 м. Крона її змінюється від конусної до пишної парасолькоподібної.
Сосна гімалайська "Валіхіана"
Код товара: СС-666
Сосна гімалайська «Валіхіана» – вічнозелена карликова форма сосни, яка має округлу крону та довгу зеленого кольору хвою. Стійка до запиленості міст, морозів та хвороб, тому ідеально підійде як для посадки в місті так і за ним. Має цікавий вигляд через звисаючу, тонку та довгу хвою, відрізняється від сосни звичайної більшою декоративністю.
440 грн
купити
Сосна чорна "Марітіма"
Код товара: 30-315
Сосна чорна "Марітіма" - вічнозелене дерево, що стійке до вітру та міських забруднень. Має красиву форму, що і робить її такою бажаною на вашій території.
1980 грн
купити