Сосна "Green Tower"
есть в наличии
1980 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-320
Латинское название:
Размер:70-80 см
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна "Green Tower" – новий унікальний сорт сосни, що має чудовий зовнішній вигляд тому використовується у багатьох ландшафтних композиціях. Також відрізняється стійким імунітетом.

Форма: вузька колоновидна, достатньо витягнута. Форма крони формується самостійно, необхідна тільки санітарна обрізка

Розміри: в десятирічному віці рослина сягає до 2,5 м у висоту та до 0,5 в діаметрі. Максимальна висота – 5-6 м, а ширина може варіюватись від 1,2 до 1, 8 м. Річний приріст складає 10-15 см

Особливості до  умов вирощування: рекомендовано висаджувати на сонячних місцях.

Не витримує застою води, до умов грунту не вибаглива. З легкістю витримує міські умови.

Сосна кримська, 170 см
Код товара: НН-008
Сосна кримська - вічнозелене дерево з роду Сосна. Має зонтоподібну крону та повільний ріст. Чудово підходить для вирощування у міських умовах, тому що дерево має високу стійкість до загазованості міст та населених пунктів. Має фітоцидні властивості. Свою декоративність не втрачає на протязі всього року.
2500 грн
купити
Сосна густоцвітна "Лоу Глоу"
Код товара: 30-306
Сосна густоцвітна «Лоу Глоу» – вічнозелений карликовий вид, родом зі Сходу. Своєю формою нагадує зелену хмаринку. Крона легко піддається обрізці, краще формувати в молодому віці, щоб надати потрібного напрямку росту.
Сосна «Кissen» на штамбі
Код товара: ДШ05
Сосна «Кissen» на штамбі ― вічнозелена карликова красуня на штамбі, з ніжною круглою формованою кроною. Гарно поєднується з листяними рослинами,а також у композиції з хвойними.
1500 грн
1200 грн
купити