Сосна "Green Tower"
есть в наличии
1980 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-320
Латинское название:
Размер:70-80 см
Контейнер:С5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна "Green Tower" – новий унікальний сорт сосни, що має чудовий зовнішній вигляд тому використовується у багатьох ландшафтних композиціях. Також відрізняється стійким імунітетом.

Форма: вузька колоновидна, достатньо витягнута. Форма крони формується самостійно, необхідна тільки санітарна обрізка

Розміри: в десятирічному віці рослина сягає до 2,5 м у висоту та до 0,5 в діаметрі. Максимальна висота – 5-6 м, а ширина може варіюватись від 1,2 до 1, 8 м. Річний приріст складає 10-15 см

Особливості до  умов вирощування: рекомендовано висаджувати на сонячних місцях.

Не витримує застою води, до умов грунту не вибаглива. З легкістю витримує міські умови.

Сосна густоквiткова "Жан Клаус"
Код товара: 30-302
Сосна густоквіткова «Жан Клаус» – карликовий сорт, який має овальну форму та густу крону. Ландшафтні дизайнери обожнюють саме цю сосну, через її декоративність на протязі всього року. Найчастіше використовують як акцент, на передній план або в поєднанні з кущами, може бути використана в екзотичному стилі.
1585 грн
купити
Сосна "Tanyosho Compacta
Код товара: 30-321
Сосна "Tanyosho Compacta" – густий хвойний кущ, що з часом перетворюється на маленьке деревце зі щільною кроною схожою на парасолю. Ідеальна для створення різних композицій в японському стилі.
1720 грн
купити
Сосна чорна австрійська, 450 см
Код товара: ВФ06
Сосна чорна - одна з найгарніших видів сосни, що відрізняється пишною хвоєю. Висота: сосна чорна може дорости до 30 м. Крона її змінюється від конусної до пишної парасолькоподібної.