Сосна гімалайська "Валіхіана"
есть в наличии
440 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:СС-666
Латинское название:Pinus wallichiana
Размер:30-50 см
Контейнер:5-7,5 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна гімалайська «Валіхіана»вічнозелена карликова форма сосни, яка має округлу крону та довгу зеленого кольору хвою. Стійка до запиленості міст, морозів та хвороб, тому ідеально підійде як для посадки в місті так і за ним. Має цікавий вигляд через звисаючу, тонку та довгу хвою, відрізняється від сосни звичайної більшою декоративністю.

Розміри: в дорослому віці 1,5-2 м у довжину та до 2 м у ширину.

Коренева система: поверхнева та сильна.

Хвоя: довга, тонка, зелено-сизих відтінків з полосами.

Шишки: маленькі, коричневого кольору, 1-3 см в діаметрі.

Особливості: річний приріст 10-15 см, витримує тінь, але краще виглядає на сонці, до ґрунтів не вибаглива.

Сосна гімалайська "Валіхіана"
Код товара: СС-666
Сосна гімалайська «Валіхіана» – вічнозелена карликова форма сосни, яка має округлу крону та довгу зеленого кольору хвою. Стійка до запиленості міст, морозів та хвороб, тому ідеально підійде як для посадки в місті так і за ним. Має цікавий вигляд через звисаючу, тонку та довгу хвою, відрізняється від сосни звичайної більшою декоративністю.
440 грн
купити
Сосна густоквiткова "Жан Клаус"
Код товара: 30-302
Сосна густоквіткова «Жан Клаус» – карликовий сорт, який має овальну форму та густу крону. Ландшафтні дизайнери обожнюють саме цю сосну, через її декоративність на протязі всього року. Найчастіше використовують як акцент, на передній план або в поєднанні з кущами, може бути використана в екзотичному стилі.
1585 грн
купити
Сосна "Tanyosho Compacta
Код товара: 30-321
Сосна "Tanyosho Compacta" – густий хвойний кущ, що з часом перетворюється на маленьке деревце зі щільною кроною схожою на парасолю. Ідеальна для створення різних композицій в японському стилі.
1720 грн
купити