Сосна чорна "Марітіма"
есть в наличии
1980 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-315
Латинское название:Pinus nigra
Размер:
Контейнер:С 5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна чорна "Марітіма" -  вічнозелене дерево, що стійке до вітру та міських забруднень. Має красиву форму, що і робить її такою бажаною на вашій території.

Розміри: у десятирічному віці рослина сягає 8 м у висоту та 4 м у діаметрі, у 20 років може дорости до 15 м і 6 м відповідно.

Хвоя: довша, ніж у звичайної сосни і злегка закручена зеленого або сизо-зеленого кольору. Кора темно-сріблясто-сіра з видимими тріщинами.

Шишки: сосна вкривається багатьма шишками, що і є основною цікавинкою цього дерева. Жіночі шишки яскраво-червоного кольору, а чоловічі жовтого, з часом вони стають коричневі до 8 см у довжину. Така кольорова гама сосни приваблює пташок і комах, що є санітарами саду.

Використання: досить універсальне, оскільки з неї можуть робити навіть папір. ЇЇ смола та хвоя часто використовується для лікарських цілей. Використовується в парках, хвойних насадженнях та комерційних плантаціях.

Сосна "Tanyosho Compacta
Код товара: 30-321
Сосна "Tanyosho Compacta" – густий хвойний кущ, що з часом перетворюється на маленьке деревце зі щільною кроною схожою на парасолю. Ідеальна для створення різних композицій в японському стилі.
1720 грн
купити
Сосна чорна "Марітіма"
Код товара: 30-315
Сосна чорна "Марітіма" - вічнозелене дерево, що стійке до вітру та міських забруднень. Має красиву форму, що і робить її такою бажаною на вашій території.
1980 грн
купити
Сосна кримська 1,2-1,4 м
Код товара: 30-913
Сосна кримська - вічнозелене хвойне дерево, що може рости до 25-30 м. Може хизуватись своєю правильною конусоподібною кроною
480 грн
купити