Сосна чорна "Марітіма"
есть в наличии
1980 грн
в избранное купити
Тип:хвойні
Артикул:30-315
Латинское название:Pinus nigra
Размер:
Контейнер:С 5.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Сосна чорна "Марітіма" -  вічнозелене дерево, що стійке до вітру та міських забруднень. Має красиву форму, що і робить її такою бажаною на вашій території.

Розміри: у десятирічному віці рослина сягає 8 м у висоту та 4 м у діаметрі, у 20 років може дорости до 15 м і 6 м відповідно.

Хвоя: довша, ніж у звичайної сосни і злегка закручена зеленого або сизо-зеленого кольору. Кора темно-сріблясто-сіра з видимими тріщинами.

Шишки: сосна вкривається багатьма шишками, що і є основною цікавинкою цього дерева. Жіночі шишки яскраво-червоного кольору, а чоловічі жовтого, з часом вони стають коричневі до 8 см у довжину. Така кольорова гама сосни приваблює пташок і комах, що є санітарами саду.

Використання: досить універсальне, оскільки з неї можуть робити навіть папір. ЇЇ смола та хвоя часто використовується для лікарських цілей. Використовується в парках, хвойних насадженнях та комерційних плантаціях.

Сосна гірська "Пуміліо"
Код товара: ГХ103
Сосна гірська «Пуміліо» – хвойний кущ, який відрізняється своєю формою від звичайної сосни. Коли з’являються шишки нагадує підсвічник, через їх продовгувату форму і тим що гілочки направлені наверх.
Сосна «Кissen» на штамбі
Код товара: ДШ05
Сосна «Кissen» на штамбі ― вічнозелена карликова красуня на штамбі, з ніжною круглою формованою кроною. Гарно поєднується з листяними рослинами,а також у композиції з хвойними.
1500 грн
1200 грн
купити
Сосна "Green Tower"
Код товара: 30-320
Сосна "Green Tower" – новий унікальний сорт сосни, що має чудовий зовнішній вигляд тому використовується у багатьох ландшафтних композиціях. Також відрізняється стійким імунітетом.
1980 грн
купити