Смородина Володимирська
Немає в наявності
39 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:40-004
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Володимирська – середньостиглий сорт. Кущ прямостоячий, високий.

 Ягоди: округло-овальні, чорні та блискучі з міцною еластичною шкіркою та сухим відривом.

М’якоть коричнево-зелена, ароматна, освіжаюче кисло-солодка  на смак. Дозрівання дружнє. Маса ягоди становить 1,5-2,5 г.

 Використовують ягоди для споживання у свіжому вигляді, для заморожування та для приготування смачних желе, варення та вина.

 Переваги сорту: висока врожайність та стійкість до грибків, невибагливість до умов зростання. Сорт придатний для механізованого збору ягід.

 Смородина Загадочна, уже з плодами, в контейнері
Код товара: 110-400
Смородина Санюта відрізняється дуже високою врожайністю та посухостійкістю. Та найголовніше - Мегастійка до грибкових захворювань. Кущ у сорту невисокий, проте розкидистий.
Порічка Наталі
Код товара: 23-115
Порічка Наталі – самоплідний сорт середнього терміну дозрівання, який має смачні плоди з підвищеною стійкістю до шкідників та хвороб. Має стабільні, рясні урожаї та ідеально підходить для переробки, сушки або заморожування.
Смородина Титанія (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-211
Купуй комплект смородини та економ! Смородина Титанія – сорт шведського походження, має високу врожайність, плоди солодкі, десертні з приємним виразним ароматом, використовуються у вигляді сировини для різних видів консервації та вживаються в свіжому вигляді.