Смородина Вернісаж (комплект 3 шт)
Немає в наявності
90 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:22-116
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Вигідно! Збагачуйте колекцію сортів вдвічі дешевше!

Смородина Вернісаж – універсальний сорт, оскільки має високу врожайність навіть при несприятливих умовах вирощування. Один з найкращих сортів української селекції.

Кущ: розлогий з міцними пагонами середньої висоти.

Ягоди: чорні, круглі, масою до 2 г, на смак кисло-солодкі з коричневою м’якоттю. Дозрівають практично одночасно. Відрив сухий.

Особливості: сорт вирізняється стійкістю до хвороб, проте ніколи не завадить профілактична обробка фунгіцидами. Підходить для вирощування у всіх регіонах України. Підходить для виробництва продуктів переробки високої якості (соки, желе, виноматеріали).

Смородина Надбужанська
Код товара: СО41
Смородина Надбужанська – сорт чорної смородини, що вирізняється пізнім дозріванням і вмістом корисних речовин.
Смородина Титанія (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-211
Купуй комплект смородини та економ! Смородина Титанія – сорт шведського походження, має високу врожайність, плоди солодкі, десертні з приємним виразним ароматом, використовуються у вигляді сировини для різних видів консервації та вживаються в свіжому вигляді.
Порічка Версальська біла (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-206
Більше та дешевше- купуй комплект порічок та отримай вигоду. Порічка Версальська біла – сорт раннього терміну дозрівання, виведений французькими селекціонерами. Вважається одним з солодших сортів білої порічки. Лікарі рекомендують вживати білу порічку людям в яких алергія на кольорові ягоди та фрукти.