Смородина Вернісаж (комплект 3 шт)
Немає в наявності
90 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:22-116
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Вигідно! Збагачуйте колекцію сортів вдвічі дешевше!

Смородина Вернісаж – універсальний сорт, оскільки має високу врожайність навіть при несприятливих умовах вирощування. Один з найкращих сортів української селекції.

Кущ: розлогий з міцними пагонами середньої висоти.

Ягоди: чорні, круглі, масою до 2 г, на смак кисло-солодкі з коричневою м’якоттю. Дозрівають практично одночасно. Відрив сухий.

Особливості: сорт вирізняється стійкістю до хвороб, проте ніколи не завадить профілактична обробка фунгіцидами. Підходить для вирощування у всіх регіонах України. Підходить для виробництва продуктів переробки високої якості (соки, желе, виноматеріали).

Смородина біла Сніжана
Код товара: 23-108
Смородина біла Сніжана по праву рахується однією з кращих сортів білої смородини. Виведений сорт у Львові. Термін дозрівання плодів: середній.
39 грн
купити
Порічка Світлиця
Код товара: 23-103
Порічка Світлиця – середньопізній сорт, виведений у Львові, шляхом схрещування сортів «Джонкер ван Тетс» та «Фертоді Пірос». Через високі смакові властивості дуже часто вживають у свіжому вигляді, діти з радістю коштують її у стравах.
Порічка Рондом
Код товара: 23-106
Порічка Рондом – пізній самоплідний сорт, виведений у Голландії. Популярний сорт і рахується одним з кращих. Не вибаглива рослина, але краще висаджувати на сонячних ділянках, для того щоб плоди наливалися кольором і смаком.