Смородина Вернісаж
есть в наличии
39 грн
33 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:22-104
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Вернісаж – посухостійкий урожайний сорт. Кущ високий з розлогою кроною.

Ягоди чорні, овальної форми та масою біля 2 г. Ягоди на смак кисло-солодкі, м’якоть зеленувато-коричнева, шкірка досить міцна. Дозрівання у ягід дружнє. Відрив сухий. Ягоди, зібрані у грона середньої щільності.

Сорт відрізняється високою стійкістю до хвороб, транспортабельністю.

Використовуються ягоди свіжими (особливо для приготування смачних літніх десертів з сиром і желе), заморожують (дає змогу запастися вітамінами на зиму, є прекрасним помічником при застуді) та роблять варення, джеми, соки та компоти.

Посадка: саджанці смородини садять у наперед підготовленому місці. Воно має бути очищеним від бур’янів та удобреним. Відстань між кущами має бути від 0,5 м до 1 м. Це залежить особливостей росту певного сорту. Після посадки рослину потрібно полити. Для найкращого плодоношення потрібно поблизу висаджувати 2-3 різних сорти з приблизно однаковим періодом дозрівання плодів.

 

 Смородина Альта
Код товара: 90-120
Смородина Альта – середньостиглий сорт української селекції. Особливо цінується стійкістю до грибкових хвороб та невибагливістю до умов вирощування.
Смородина чорна на штамбі
Код товара: ДЦ-102
Смородина чорна на штамбі – це унікальна рослина у Вашому саду. Додатковим плюсом є те, що Вам не доведеться нагинатися для того, щоб зібрати плоди. Крім цього виглядає дуже цікаво та дуже гарно, будьте впевнені, що сусіди Вам позаздрять.
Порічка Світлиця (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-202
Хочеш вигоди? Купи комплект з трьох порічок та відчуй економію! Порічка Світлиця – сорт середнього терміну дозрівання виведений українськими селекціонерами в результаті схрещування сортів «Фертоді пірос» та «Джонкер ван Тетс». Плоди цього сорту чудові для вживання в свіжому вигляді та для приготування різних консервацій чи випічки.