Смородина Вернісаж
есть в наличии
39 грн
33 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:22-104
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Вернісаж – посухостійкий урожайний сорт. Кущ високий з розлогою кроною.

Ягоди чорні, овальної форми та масою біля 2 г. Ягоди на смак кисло-солодкі, м’якоть зеленувато-коричнева, шкірка досить міцна. Дозрівання у ягід дружнє. Відрив сухий. Ягоди, зібрані у грона середньої щільності.

Сорт відрізняється високою стійкістю до хвороб, транспортабельністю.

Використовуються ягоди свіжими (особливо для приготування смачних літніх десертів з сиром і желе), заморожують (дає змогу запастися вітамінами на зиму, є прекрасним помічником при застуді) та роблять варення, джеми, соки та компоти.

Посадка: саджанці смородини садять у наперед підготовленому місці. Воно має бути очищеним від бур’янів та удобреним. Відстань між кущами має бути від 0,5 м до 1 м. Це залежить особливостей росту певного сорту. Після посадки рослину потрібно полити. Для найкращого плодоношення потрібно поблизу висаджувати 2-3 різних сорти з приблизно однаковим періодом дозрівання плодів.

 

 Порічка Любава
Код товара: СО38
Порічка Любава – кущ середньої висоти і середньої розлогості. Високоврожайна та середнього терміну дозрівання.
Смородина Тісель
Код товара: СО52
Смородина Тісель - чорна смородина польської селекції. Завдяки високій врожайності і великим вмістом вітаміну С, сорт став дуже популярний в Європі. Є провідним шведським сортом з прітним свіжим ароматом.
Порічка Сніжана (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-210
Купуй комплект порічки та отирмай найкраще по найкращим цінам! Смородина біла Сніжана – сорт середнього терміну дозрівання, українського походження, дає багато корисних плодів в яких міститься аскорбінова кислота, вони чудово підійдуть для приготування консервацій та обов’язково вживати в свіжому вигляді.