Смородина Вернісаж
есть в наличии
39 грн
33 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:22-104
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Вернісаж – посухостійкий урожайний сорт. Кущ високий з розлогою кроною.

Ягоди чорні, овальної форми та масою біля 2 г. Ягоди на смак кисло-солодкі, м’якоть зеленувато-коричнева, шкірка досить міцна. Дозрівання у ягід дружнє. Відрив сухий. Ягоди, зібрані у грона середньої щільності.

Сорт відрізняється високою стійкістю до хвороб, транспортабельністю.

Використовуються ягоди свіжими (особливо для приготування смачних літніх десертів з сиром і желе), заморожують (дає змогу запастися вітамінами на зиму, є прекрасним помічником при застуді) та роблять варення, джеми, соки та компоти.

Посадка: саджанці смородини садять у наперед підготовленому місці. Воно має бути очищеним від бур’янів та удобреним. Відстань між кущами має бути від 0,5 м до 1 м. Це залежить особливостей росту певного сорту. Після посадки рослину потрібно полити. Для найкращого плодоношення потрібно поблизу висаджувати 2-3 різних сорти з приблизно однаковим періодом дозрівання плодів.

 

 Смородина Краса Львова
Код товара: СО46
Смородина Краса Львова – один із солодких видів чорної смородини.
Смородина Гоферт (комплект 3 шт.)
Код товара: 22-214
Заощаджуй з нами – купуй смородину в комплекті! Смородина Гоферт – сорт раннього терміну дозрівання, виведений польськими селекціонерами. Користується популярністю в садоводів професіоналів та любителів за простоту в догляді та за смакові якості плодів.
Порічка Дарница (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-209
Шукаєте щось дешевше – Ви знайшли, купуйте комплект порічки. Порічка Дарниця – сорт середньо-раннього терміну дозрівання виведений українськими селекціонерами в результаті схрещування сортів «Рондом» та «Алтайська рання». Плодів дає багато, дозрівають одночасно, використання універсальне.