Смородина Тісель
Немає в наявності
29 грн
в избранное
Тип:чорна
Артикул:СО52
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Тісель - чорна смородина польської селекції. Завдяки високій врожайності і великим вмістом вітаміну С, сорт став дуже популярний в Європі. Є провідним шведським сортом з прітним свіжим ароматом.

Кущ: компактний, середньої висоти. Досягає близько 1,5 метра у висоту. Гілки спрямовані прямо вгору, сильнорослі. Бруньки розпускаються рано, необхідно берегти їх від весняних морозів.
Плоди: великі, соковиті ягоди. Мають кисло-солодкий, приємний смак з вираженим ароматом. Вага ягоди від 1,7г - 3г. Сорт плодоносить рясно і регулярно. Ягоди зібрані в короткі, невеликі кисті.
Дозрівання: плодоношення починається на початку липня.
Особливість: вирощується на великих плантаціях і присадибних ділянках. При посадці 2,5 м на 0,5 м врожайність сорту Тісель становить 18 тонн/га.

Порічка Наталі (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-208
Смачно, корисно та вигідно! Купуйте комплект порічок та зберігайте своє здоров’я та гроші. Порічка Наталі – сорт середнього терміну дозрівання, самоплідний, виведений російськими селекціонерами. Славиться своєю високою врожайністю. Плоди використовуються для різних видів переробки та вживають в свіжому вигляді.
TOP-продаж
Смородина червона Ярославна
Код товара: 01С-73
Смородина червона Ярославна – середньопізній сорт, виведений у Львові ще у 2000 році. Кущ має середньо рослий, середньої розлогості.
Смородина Юбілейна Копаня
Код товара: 70-202
Смородина Юбілейна копаня – середньопізній сорт смородини нашої селекції. Сорт вирізняється високою та стабільною врожайністю. Стійка до хвороб та перепаду температур.