Смородина Тісель
Немає в наявності
29 грн
в избранное
Тип:чорна
Артикул:СО52
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Тісель - чорна смородина польської селекції. Завдяки високій врожайності і великим вмістом вітаміну С, сорт став дуже популярний в Європі. Є провідним шведським сортом з прітним свіжим ароматом.

Кущ: компактний, середньої висоти. Досягає близько 1,5 метра у висоту. Гілки спрямовані прямо вгору, сильнорослі. Бруньки розпускаються рано, необхідно берегти їх від весняних морозів.
Плоди: великі, соковиті ягоди. Мають кисло-солодкий, приємний смак з вираженим ароматом. Вага ягоди від 1,7г - 3г. Сорт плодоносить рясно і регулярно. Ягоди зібрані в короткі, невеликі кисті.
Дозрівання: плодоношення починається на початку липня.
Особливість: вирощується на великих плантаціях і присадибних ділянках. При посадці 2,5 м на 0,5 м врожайність сорту Тісель становить 18 тонн/га.

Смородина Краса Львова
Код товара: СО46
Смородина Краса Львова – один із солодких видів чорної смородини.
Смородина Софія (комплект 3 шт)
Код товара: 22-312
Пропозиція! Використайте можливість подарувати сусідці та подрузі, замовивши такий комплект. Смородина Софія – середньопізній сорт. Серед усіх сортів смородини б'є рекорди за вмістом вітаміну С.
Смородина Титанія уже з ПЛОДАМИ, в контейнері
Код товара: 23-109
Смородина Титанія – сорт шведської селекції, що має високу урожайність (80 ц/га). Крона у куща куполовидна, діаметром до 1,5 м. Ягоди: глянцеві чорного кольору, зібрані у довгі китиці. Маса ягоди від 2,5 до 4 г. М’якоть зеленувата, десертно-винного смаку.