Смородина Тісель
Немає в наявності
29 грн
в избранное
Тип:чорна
Артикул:СО52
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Тісель - чорна смородина польської селекції. Завдяки високій врожайності і великим вмістом вітаміну С, сорт став дуже популярний в Європі. Є провідним шведським сортом з прітним свіжим ароматом.

Кущ: компактний, середньої висоти. Досягає близько 1,5 метра у висоту. Гілки спрямовані прямо вгору, сильнорослі. Бруньки розпускаються рано, необхідно берегти їх від весняних морозів.
Плоди: великі, соковиті ягоди. Мають кисло-солодкий, приємний смак з вираженим ароматом. Вага ягоди від 1,7г - 3г. Сорт плодоносить рясно і регулярно. Ягоди зібрані в короткі, невеликі кисті.
Дозрівання: плодоношення починається на початку липня.
Особливість: вирощується на великих плантаціях і присадибних ділянках. При посадці 2,5 м на 0,5 м врожайність сорту Тісель становить 18 тонн/га.

Порічка Ровада
Код товара: 23-101
Порічка Ровада – сорт пізнього строку дозрівання. Для кращого росту сажанці висажуйте рядами 1-1,5 один від одного. Сік цієї ягоди допомагає знизити температуру, покращує роботу кишечника та пробуджує апетит
Смородина Софія
Код товара: 22-105
Смородина Софія відноситься до середньо ранніх сортів. Кущ у сорту характеризується як середньорослий з кроною середньої густоти.
Смородина Зеленоплідна
Код товара: СО40
Смородина Зеленоплідна – сорт чорної смородини з незвичним кольором плодів. Такий сорт є новим для садівників, і може стати неабиякою окрасою Вашого саду.