Смородина «Титанія» на штамбі
Немає в наявності
250 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ДШ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина «Титанія» на штамбі ― кущ, спеціально вирощений для рясного плодоношення та красивого поєднання з іншими рослинами. Виведений у Швеції, шляхом схрещування інших сортів смородини.

Досить високий кущ ― 150-170 см. Стовбур грубий та міцний.

Листя темно-зеленого кольору, середнього розміру.

Ягоди великі, блискучі , чорного кольору з фіолетовим відблиском, округлі. М’якоть світло-зелена, має гарний та приємний аромат, на смак солодка з кислинкою. В одній китиці від 20 до 27 ягід.

При дозріванні ягоди не опадають, рослина стійка до морозів, має високу врожайність. Також не потребує штучного запилення.

Бересклет на штамбі
Код товара: ДШ04
Бересклет на штамбі ― акуратний вічнозелений кущ. Форма кущика куляста, тому це чудовий екземпляр для озеленення та створення різноманітних композицій та невеликих алей.
Слива Піссарді на штамбі
Код товара: 30-401
Слива Піссарді на штамбі - щеплена рослина висоті 120 см. Стане окрасою деревно-чагарниковлї композиції. Вона чудово підходить для створення невисокої алеї, крона гарно піддається стрижці. Можна залишати її вільно рости, можна формувати "ідеальні кульки". на штамбі.
850 грн
купити
Верба козяча Кілмарнок
Код товара: НН-013
Верба козяча Кілмарнок - штамбове листопадне дерево з невеликою плакучою кроною. Користується популярністю через свою цікаву форму, декоративний вигляд та невибагливість у догляді.
810 грн
купити