Смородина «Титанія» на штамбі
Немає в наявності
250 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ДШ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина «Титанія» на штамбі ― кущ, спеціально вирощений для рясного плодоношення та красивого поєднання з іншими рослинами. Виведений у Швеції, шляхом схрещування інших сортів смородини.

Досить високий кущ ― 150-170 см. Стовбур грубий та міцний.

Листя темно-зеленого кольору, середнього розміру.

Ягоди великі, блискучі , чорного кольору з фіолетовим відблиском, округлі. М’якоть світло-зелена, має гарний та приємний аромат, на смак солодка з кислинкою. В одній китиці від 20 до 27 ягід.

При дозріванні ягоди не опадають, рослина стійка до морозів, має високу врожайність. Також не потребує штучного запилення.

В’яз плакучий "Кампердроуні" (на штамбі)
Код товара: НН-067
В’яз плакучий "Кампердроуні" (на штамбі) - неймовірно декоративне дерево з парасолевидною кроною. Пагони мають плакучу форму. Діаметр його крони може сягати до 10 м.
3500 грн
купити
Смородина чорна на штамбі
Код товара: ДЦ-102
Смородина чорна на штамбі – це унікальна рослина у Вашому саду. Додатковим плюсом є те, що Вам не доведеться нагинатися для того, щоб зібрати плоди. Крім цього виглядає дуже цікаво та дуже гарно, будьте впевнені, що сусіди Вам позаздрять.
Карагана на штамбі
Код товара: ДШ03
Карагана на штамбі ― виділяється на фоні зелені інших рослин. Її можна використовувати для створення цікавих композицій у ландшафтному дизайні.
499 грн
купити