Смородина Сюїта Київська
Немає в наявності
40 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО48
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Сюїта Київська

Смородина Сюїта Київська – ранній сорт чорної смородини.

Кущі середньої висоти. Пагони густо вкриті кетягами ягід.

Плоди – в міру ароматні солодкі досить великого розміру ягоди з помітною кислинкою. Дозрівають майже одночасно. Пагони еластичні, тому плоди не осипаються. Пристосовані для ручного збирання.

Сорт відносно стійкий до посух та холодів. Стійкий до іржі та шкідників. Середньо пошкоджується грибковими хворобами.

Використовується для приготування джемів, соків, морсів, домашньої випічки, а також придатний для споживання в сирому та замороженому виглядах.

Смородина Селеченська 2
Код товара: 70-200
Смородина Селеченська 2 – ранній високоврожайний сорт з великими ягідками, чудовим смаком та ароматом. Чудовий варіант для любителів смородини. Сильнорослий кущ з велики ягодами буде прикрасою для саду та заздрістю для сусідів та буде неабиякою радістю для родичів і знайомих яких ви можете нею пригостити.
39 грн
купити
Порічка Детван (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-201
Чудова пропозиція, купи комплект з трьох порічок та відчуй економію поповнюючи свій сад! Порічка Детван – сорт раннього терміну дозрівання, був виведений чеськими селекціонерами, славиться своєю стабільною врожайністю та цінністю своїх ягід, які смачні та корисні.
Смородина Титанія уже з ПЛОДАМИ, в контейнері
Код товара: 23-109
Смородина Титанія – сорт шведської селекції, що має високу урожайність (80 ц/га). Крона у куща куполовидна, діаметром до 1,5 м. Ягоди: глянцеві чорного кольору, зібрані у довгі китиці. Маса ягоди від 2,5 до 4 г. М’якоть зеленувата, десертно-винного смаку.