Смородина Софія (комплект 3 шт)
Немає в наявності
90 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:22-312
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Пропозиція! Використайте можливість подарувати сусідці та подрузі, замовивши такий комплект.

Смородина Софія – середньопізній сорт. Серед усіх сортів смородини б'є рекорди за вмістом вітаміну С.

Кущ: середньої висоти, напіврозлогий та густий. Пагони прямі та міцні, з невеликим опушенням.

Ягоди: середнього розміру (1,5-3 г), кулястої форми. Глянцево чорного кольору. При належних умовах вирощування можна збирати до 5 кг ягід. На смак кислуваті, освіжаючі.

Порічка Наталі (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-208
Смачно, корисно та вигідно! Купуйте комплект порічок та зберігайте своє здоров’я та гроші. Порічка Наталі – сорт середнього терміну дозрівання, самоплідний, виведений російськими селекціонерами. Славиться своєю високою врожайністю. Плоди використовуються для різних видів переробки та вживають в свіжому вигляді.
Смородина Козацька (ВЕЛИЧЕЗНІ ПЛОДИ), в контейнері
Код товара: 90-119
Смородина Козацька - це середньостиглий сорт, що відрізняється високою посухостійкістю і врожайністю.Ягоди: блискучі чорні, приблизно однакового розміру, масою до 3 г. М'якоть зеленувато-коричневого кольору, кисло-солодка на смак. Ягоди, зібрані в густі кисті середньої величини. Відрив ягід сухий.
Порічка Версальська біла
Код товара: 23-113
Порічка Версальська біла – самоплідний сорт білої смородини середнього терміну дозрівання, який майже нікому не поступається по урожайності та рясності плодів. Користується популярністю в тих хто любить займатися переробкою смородини, але й для споживання в свіжому вигляді також підходить.