Смородина Софія
Немає в наявності
33 грн
в избранное
Тип:
Артикул:22-105
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина Софія відноситься до середньо ранніх сортів. Кущ у сорту характеризується як середньорослий з кроною середньої густоти.

Ягоди: кулястої форми, блискучі, великі (до 3 г), зібрані в красиві густі грона. Шкірка у ягід досить тонка, м'якоть кислуватий, ніжна і освіжаюча. Відрив сухий.

Переваги сорту: дозрівання ягід дружне, високий вміст вітаміну С, стійкість до хвороб і висока врожайність (близько 7 кг / кущ).

Смородина Титанія уже з ПЛОДАМИ, в контейнері
Код товара: 23-109
Смородина Титанія – сорт шведської селекції, що має високу урожайність (80 ц/га). Крона у куща куполовидна, діаметром до 1,5 м. Ягоди: глянцеві чорного кольору, зібрані у довгі китиці. Маса ягоди від 2,5 до 4 г. М’якоть зеленувата, десертно-винного смаку.
Смородина Вернісаж
Код товара: 22-104
Смородина Вернісаж – посухостійкий урожайний сорт. Кущ високий з розлогою кроною. Ягоди чорні, овальної форми та масою біля 2 г. Ягоди на смак кисло-солодкі, м’якоть зеленувато-коричнева, шкірка досить міцна. Дозрівання у ягід дружнє. Відрив сухий. Ягоди, зібрані у грона середньої щільності.
39 грн
33 грн
купити
Порічка Ровада
Код товара: 23-101
Порічка Ровада – сорт пізнього строку дозрівання. Для кращого росту сажанці висажуйте рядами 1-1,5 один від одного. Сік цієї ягоди допомагає знизити температуру, покращує роботу кишечника та пробуджує апетит