Смородина Софія
Немає в наявності
33 грн
в избранное
Тип:
Артикул:22-105
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина Софія відноситься до середньо ранніх сортів. Кущ у сорту характеризується як середньорослий з кроною середньої густоти.

Ягоди: кулястої форми, блискучі, великі (до 3 г), зібрані в красиві густі грона. Шкірка у ягід досить тонка, м'якоть кислуватий, ніжна і освіжаюча. Відрив сухий.

Переваги сорту: дозрівання ягід дружне, високий вміст вітаміну С, стійкість до хвороб і висока врожайність (близько 7 кг / кущ).

Порічка Чародійка (комплект 3 шт.)
Код товара: 22-203
Бажаєш зекономити та наповнити свій сад? Купуй комплект з трьох порічок. Порічка Чародійка – пізній сорт львівської селекції отриманий шляхом схрещування сортів «Джонкер Ван Тетс» та «Роте Шпетлезе». Характеризується високою врожайністю смачних ягід, які вживають в свіжому вигляді та використовують для приготування варення, джемів та випічки.
Смородина Софіївська (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-215
Купуючи комплект смородини ваш гаманець не схудне! Смородина Софіївська – сорт середнього сроку дозрівання, вважається одним з кращих сортів чорної смородини, плоди якої смакують в сирому вигляді та чудово підходять для виготовлення варення, джемів чи випічки.
Порічка Сніжана (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-210
Купуй комплект порічки та отирмай найкраще по найкращим цінам! Смородина біла Сніжана – сорт середнього терміну дозрівання, українського походження, дає багато корисних плодів в яких міститься аскорбінова кислота, вони чудово підійдуть для приготування консервацій та обов’язково вживати в свіжому вигляді.