Смородина Софія
Немає в наявності
33 грн
в избранное
Тип:
Артикул:22-105
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина Софія відноситься до середньо ранніх сортів. Кущ у сорту характеризується як середньорослий з кроною середньої густоти.

Ягоди: кулястої форми, блискучі, великі (до 3 г), зібрані в красиві густі грона. Шкірка у ягід досить тонка, м'якоть кислуватий, ніжна і освіжаюча. Відрив сухий.

Переваги сорту: дозрівання ягід дружне, високий вміст вітаміну С, стійкість до хвороб і висока врожайність (близько 7 кг / кущ).

Порічка Віскне
Код товара: 40-010
Порічка Віскне – ранній сорт латвійського походження. Ягоди за кольором схожі на гранат, тому сорт можна назвати гранатним. Ідеально підходить для консервації, виготовлення варення і джему. І просто чудово виглядатиме в садку через свій незвичайний декоративний вигляд
Смородина Гоферт
Код товара: 23-117
Смородина Гоферт – ранній польський сорт, який виведений в місті Скерневіце. «Гоферт» підходить для вживання свіжими, для десертів або для заморозки.
Смородина Тісель
Код товара: СО52
Смородина Тісель - чорна смородина польської селекції. Завдяки високій врожайності і великим вмістом вітаміну С, сорт став дуже популярний в Європі. Є провідним шведським сортом з прітним свіжим ароматом.