Смородина Роксолана
Немає в наявності
29 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО42
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина Роксолана

Смородина Роксолана – один із сортів чорної смородини середнього часу достигання.

Плоди – солодкі великі чорні ягоди округлої форми. Ідеально пристосовані для ручного та механізованого збирання.

Основною перевагою сорту є висока плодючість, зручна форма куща та приємний солодкий смак ягід. Кущ дуже стійкий до шкідників та хвороб.

Сорт вирізняється універсальністю використання, адже підходить для компотів, соків, для споживання в сирому та замороженому вигляді. Ідеально підходить для домашнього варення та випічки.

Порічка Версальська біла (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-206
Більше та дешевше- купуй комплект порічок та отримай вигоду. Порічка Версальська біла – сорт раннього терміну дозрівання, виведений французькими селекціонерами. Вважається одним з солодших сортів білої порічки. Лікарі рекомендують вживати білу порічку людям в яких алергія на кольорові ягоди та фрукти.
Смородина Титанія (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-211
Купуй комплект смородини та економ! Смородина Титанія – сорт шведського походження, має високу врожайність, плоди солодкі, десертні з приємним виразним ароматом, використовуються у вигляді сировини для різних видів консервації та вживаються в свіжому вигляді.
Смородина Тісель
Код товара: СО52
Смородина Тісель - чорна смородина польської селекції. Завдяки високій врожайності і великим вмістом вітаміну С, сорт став дуже популярний в Європі. Є провідним шведським сортом з прітним свіжим ароматом.