Смородина чорна Аметист
Немає в наявності
28 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-62
Латинское название:Ribes nigrum
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Смородина Аметист – середньопізній сорт. Кущ у сорту високорослий і розлогий.

Ягоди: чорного кольору, масою 1,5-1,7 г, круглої форми, зібрані у красиві густі грона. Відрив ягід сухий, шкірка досить міцна. Ягоди ароматні, кисло-солодкого хорошого смаку. Достигання дружне, не осипаються.

Переваги сорту: посухостійкість, само плідність, високі рясні врожаї та хороша стійкість до хвороб.

Використовуються плоди у свіжому вигляді (містять величезний запас вітаміну С!), заморожують, виготовляють ароматні джеми, варення та компоти, особливо, змішуючи їх з порічками та іншими сезонними ягодами.

Порада: для оптимального плодоношення потрібно вносити органічні та мінеральні добрива. Також добрива допомагають зберігати високий імунітет рослини.


Смородина Тісель
Код товара: СО52
Смородина Тісель - чорна смородина польської селекції. Завдяки високій врожайності і великим вмістом вітаміну С, сорт став дуже популярний в Європі. Є провідним шведським сортом з прітним свіжим ароматом.
Смородина Альта
Код товара: 90-120
Смородина Альта – середньостиглий сорт української селекції. Особливо цінується стійкістю до грибкових хвороб та невибагливістю до умов вирощування.
Порічка Детван
Код товара: 23-102
Порічка Детван – ранній сорт, виведений в Чехії. Чудові та здорові саджанці придбаєте тільки у нас. Часто використовують для кулінарних шедеврів та консервації.