Смородина чорна Аметист
Немає в наявності
28 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-62
Латинское название:Ribes nigrum
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Смородина Аметист – середньопізній сорт. Кущ у сорту високорослий і розлогий.

Ягоди: чорного кольору, масою 1,5-1,7 г, круглої форми, зібрані у красиві густі грона. Відрив ягід сухий, шкірка досить міцна. Ягоди ароматні, кисло-солодкого хорошого смаку. Достигання дружне, не осипаються.

Переваги сорту: посухостійкість, само плідність, високі рясні врожаї та хороша стійкість до хвороб.

Використовуються плоди у свіжому вигляді (містять величезний запас вітаміну С!), заморожують, виготовляють ароматні джеми, варення та компоти, особливо, змішуючи їх з порічками та іншими сезонними ягодами.

Порада: для оптимального плодоношення потрібно вносити органічні та мінеральні добрива. Також добрива допомагають зберігати високий імунітет рослини.


Смородина Багіра (комплект 3 шт)
Код товара: 22-314
Економія! Не відмовте собі у задоволенні збагатити свій сад трьома кущами смородини! Смородина Багіра – середньостиглий сорт. Має широкий спектр використання, оскільки використовуються пагони та листки в різні суміші.
Смородина Чернеча
Код товара: СО50
Смородина Чернеча – сорт чорної смородини з середнім строком дозрівання.
Порічка Рондом
Код товара: 23-106
Порічка Рондом – пізній самоплідний сорт, виведений у Голландії. Популярний сорт і рахується одним з кращих. Не вибаглива рослина, але краще висаджувати на сонячних ділянках, для того щоб плоди наливалися кольором і смаком.