Смородина червона Веселка
Немає в наявності
28 грн
в избранное
Тип:Червона
Артикул:01С-70
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина червона Веселка має середньостиглий термін дозрівання. Кущі «Веселки» середньорослі і слаборозлогі.

 Ягоди округлої форми, червоні яскраві та блискучі з тоненькою шкіркою, зібрані у довгі китиці. Вони легко і сухо відриваються. Ягода кисло-солодкого насиченого смаку, ароматна.

 Переваги сорту: дружнє дозрівання ягід, рясні врожаї, стійкість до грибкових захворювань.

Використовуються ягоди у свіжому вигляді для приготування легких літніх десертів та для приготування насичених неповторних компотів, соків, джемів, желе і навіть вин.

Смородина Загадочна, уже з плодами, в контейнері
Код товара: 110-400
Смородина Санюта відрізняється дуже високою врожайністю та посухостійкістю. Та найголовніше - Мегастійка до грибкових захворювань. Кущ у сорту невисокий, проте розкидистий.
Смородина Козацька (ВЕЛИЧЕЗНІ ПЛОДИ), в контейнері
Код товара: 90-119
Смородина Козацька - це середньостиглий сорт, що відрізняється високою посухостійкістю і врожайністю.Ягоди: блискучі чорні, приблизно однакового розміру, масою до 3 г. М'якоть зеленувато-коричневого кольору, кисло-солодка на смак. Ягоди, зібрані в густі кисті середньої величини. Відрив ягід сухий.
Порічка Наталі (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-208
Смачно, корисно та вигідно! Купуйте комплект порічок та зберігайте своє здоров’я та гроші. Порічка Наталі – сорт середнього терміну дозрівання, самоплідний, виведений російськими селекціонерами. Славиться своєю високою врожайністю. Плоди використовуються для різних видів переробки та вживають в свіжому вигляді.