Смородина червона Львів’янка
Немає в наявності
28 грн
в избранное
Тип:червона
Артикул:01С-71
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина червона Львів’янка  характеризується середньораннім терміном дозрівання. Кущ у сорту не сильнорослий, слабо розлогий.

 Ягоди дуже красиві, темно-вишневого насиченого кольору, округлої форми, зібрані у довгі густі китиці. Маса однієї ягоди становить біля 0,9 г. На смак вони солодкі з невеличкою кислинкою і ароматні. Шкірка міцна, відрив сухий.

 Переваги сорту: висока стійкість до хвороб смородини, урожайність, дружнє дозрівання плодів.

 Використовують ягоди свіжими, прикрашають різноманітні кондитерські вироби, готують з них смачні кисілі, соки, компоти, варення та настоянки.

 Порічка Версальська біла (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-206
Більше та дешевше- купуй комплект порічок та отримай вигоду. Порічка Версальська біла – сорт раннього терміну дозрівання, виведений французькими селекціонерами. Вважається одним з солодших сортів білої порічки. Лікарі рекомендують вживати білу порічку людям в яких алергія на кольорові ягоди та фрукти.
Смородина Вернісаж (комплект 3 шт)
Код товара: 22-116
Вигідно! Збагачуйте колекцію сортів вдвічі дешевше! Смородина Вернісаж – універсальний сорт, оскільки має високу врожайність навіть при несприятливих умовах вирощування. Один з найкращих сортів української селекції.
Смородина Вернісаж
Код товара: 22-104
Смородина Вернісаж – посухостійкий урожайний сорт. Кущ високий з розлогою кроною. Ягоди чорні, овальної форми та масою біля 2 г. Ягоди на смак кисло-солодкі, м’якоть зеленувато-коричнева, шкірка досить міцна. Дозрівання у ягід дружнє. Відрив сухий. Ягоди, зібрані у грона середньої щільності.
39 грн
33 грн
купити