Смородина червона Львів’янка
Немає в наявності
28 грн
в избранное
Тип:червона
Артикул:01С-71
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина червона Львів’янка  характеризується середньораннім терміном дозрівання. Кущ у сорту не сильнорослий, слабо розлогий.

 Ягоди дуже красиві, темно-вишневого насиченого кольору, округлої форми, зібрані у довгі густі китиці. Маса однієї ягоди становить біля 0,9 г. На смак вони солодкі з невеличкою кислинкою і ароматні. Шкірка міцна, відрив сухий.

 Переваги сорту: висока стійкість до хвороб смородини, урожайність, дружнє дозрівання плодів.

 Використовують ягоди свіжими, прикрашають різноманітні кондитерські вироби, готують з них смачні кисілі, соки, компоти, варення та настоянки.

 Смородина чорна Аметист
Код товара: 01С-62
Смородина Аметист – середньопізній сорт. Кущ у сорту високорослий і розлогий. Ягоди: чорного кольору, масою 1,5-1,7 г, круглої форми, зібрані у красиві густі грона. Відрив ягід сухий, шкірка досить міцна. Ягоди ароматні, кисло-солодкого хорошого смаку.
Смородина Надбужанська
Код товара: СО41
Смородина Надбужанська – сорт чорної смородини, що вирізняється пізнім дозріванням і вмістом корисних речовин.
Порічка Світлиця (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-202
Хочеш вигоди? Купи комплект з трьох порічок та відчуй економію! Порічка Світлиця – сорт середнього терміну дозрівання виведений українськими селекціонерами в результаті схрещування сортів «Фертоді пірос» та «Джонкер ван Тетс». Плоди цього сорту чудові для вживання в свіжому вигляді та для приготування різних консервацій чи випічки.