Смородина червона Львів’янка
Немає в наявності
28 грн
в избранное
Тип:червона
Артикул:01С-71
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Смородина червона Львів’янка  характеризується середньораннім терміном дозрівання. Кущ у сорту не сильнорослий, слабо розлогий.

 Ягоди дуже красиві, темно-вишневого насиченого кольору, округлої форми, зібрані у довгі густі китиці. Маса однієї ягоди становить біля 0,9 г. На смак вони солодкі з невеличкою кислинкою і ароматні. Шкірка міцна, відрив сухий.

 Переваги сорту: висока стійкість до хвороб смородини, урожайність, дружнє дозрівання плодів.

 Використовують ягоди свіжими, прикрашають різноманітні кондитерські вироби, готують з них смачні кисілі, соки, компоти, варення та настоянки.

 Порічка Ровада
Код товара: 23-101
Порічка Ровада – сорт пізнього строку дозрівання. Для кращого росту сажанці висажуйте рядами 1-1,5 один від одного. Сік цієї ягоди допомагає знизити температуру, покращує роботу кишечника та пробуджує апетит
Порічка Чародійка (комплект 3 шт.)
Код товара: 22-203
Бажаєш зекономити та наповнити свій сад? Купуй комплект з трьох порічок. Порічка Чародійка – пізній сорт львівської селекції отриманий шляхом схрещування сортів «Джонкер Ван Тетс» та «Роте Шпетлезе». Характеризується високою врожайністю смачних ягід, які вживають в свіжому вигляді та використовують для приготування варення, джемів та випічки.
Смородина Дочка Ворскли
Код товара: 40-008
Смородина Дочка Ворскли – самоплідний середньоранній сорт виведений шляхом вільного запилення сорту «Ворскла». Ягоди підходять для заморозки, консервації, виготовлення вина