Смородина Черешнева
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:90-118
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Черешнева – новий сорт української селекції середньопізнього терміну дозрівання. Отримала назву завдяки насиченому кольору та величиною розміру.

Кущ: сильнорослий, прямостоячий з міцними високими стеблами. В китицях може бути до 20 ягід.

Ягоди: великі, сягають до 3,5 г, на сонці глянцево-чорного кольору, кисло-солодкі на смак та вираженим приємним запахом. Дозрівають дружно та довго не осипаються. М’якоть зелено-коричнева, шкірка міцна, сухий відрив.

Має високі лікувальні властивості та високу якість перероблених продуктів, оскільки у своєму складі містить багато поживних речовин. Висока самоплідність та стійкість до хвороб. Полюбляє вологий грунт.

Смородина Вернісаж
Код товара: 22-104
Смородина Вернісаж – посухостійкий урожайний сорт. Кущ високий з розлогою кроною. Ягоди чорні, овальної форми та масою біля 2 г. Ягоди на смак кисло-солодкі, м’якоть зеленувато-коричнева, шкірка досить міцна. Дозрівання у ягід дружнє. Відрив сухий. Ягоди, зібрані у грона середньої щільності.
39 грн
33 грн
купити
Смородина Зеленоплідна
Код товара: СО40
Смородина Зеленоплідна – сорт чорної смородини з незвичним кольором плодів. Такий сорт є новим для садівників, і може стати неабиякою окрасою Вашого саду.
Смородина Тісель
Код товара: СО52
Смородина Тісель - чорна смородина польської селекції. Завдяки високій врожайності і великим вмістом вітаміну С, сорт став дуже популярний в Європі. Є провідним шведським сортом з прітним свіжим ароматом.