Смородина Бона, в контейнері
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:Чорна
Артикул:23-110
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Смородина Бона, чорна - перспективний і популярний сорт. Відмінно зарекомендував себе в Європі як десертний сорт з великою врожайністю.

Кущ: розлогий, пагони довгі. Досягає 1-1,5метра в висоту.

Плоди: великі ягоди від 3г. На коротких плодових кистях утворюються ягоди з блискучою, чорного кольору шкіркою. Кисло-солодкий смак з соковитою десертною м'якоттю.

Дозрівання: ранній сорт. Збір врожаю припадає на початок червня по липень. Плодоношення рівномірне і рясне. Не обсипаються.

Особливість: врожайність і морозостійкість висока! Стійкий кущ смородини до грибкових захворювань і борошнистої рос

Порічка Асора
Код товара: 23-114
Порічка Асора – пізній урожайний сорт російської селекції. Має великі та розлогі кущі, на гілках яких дуже багато плодів. Ягоди покривають майже весь кущ.
Порічка Наталі (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-208
Смачно, корисно та вигідно! Купуйте комплект порічок та зберігайте своє здоров’я та гроші. Порічка Наталі – сорт середнього терміну дозрівання, самоплідний, виведений російськими селекціонерами. Славиться своєю високою врожайністю. Плоди використовуються для різних видів переробки та вживають в свіжому вигляді.
Порічка Асора (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-207
Ви шукаєте економію- економія знайшла вас! Купуйте комплект порічки та не витрачайте свій час. Порічка Асора - сорт з пізнім терміном дозрівання, виведений російськими селекціонерами. Цінується за свій невибагливий характер до низьких температур та високу врожайність. Плоди цього сорту вживаються в свіжому вигляді та використовуються в приготуванні консервацій та випічки.