Смородина Бона, в контейнері
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:Чорна
Артикул:23-110
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Смородина Бона, чорна - перспективний і популярний сорт. Відмінно зарекомендував себе в Європі як десертний сорт з великою врожайністю.

Кущ: розлогий, пагони довгі. Досягає 1-1,5метра в висоту.

Плоди: великі ягоди від 3г. На коротких плодових кистях утворюються ягоди з блискучою, чорного кольору шкіркою. Кисло-солодкий смак з соковитою десертною м'якоттю.

Дозрівання: ранній сорт. Збір врожаю припадає на початок червня по липень. Плодоношення рівномірне і рясне. Не обсипаються.

Особливість: врожайність і морозостійкість висока! Стійкий кущ смородини до грибкових захворювань і борошнистої рос

Смородина Українка
Код товара: СО43
Смородина Українка – сорт чорної смородини з середнім терміном досигання.
Порічка Світлиця (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-202
Хочеш вигоди? Купи комплект з трьох порічок та відчуй економію! Порічка Світлиця – сорт середнього терміну дозрівання виведений українськими селекціонерами в результаті схрещування сортів «Фертоді пірос» та «Джонкер ван Тетс». Плоди цього сорту чудові для вживання в свіжому вигляді та для приготування різних консервацій чи випічки.
Смородина Селеченська 2
Код товара: 70-200
Смородина Селеченська 2 – ранній високоврожайний сорт з великими ягідками, чудовим смаком та ароматом. Чудовий варіант для любителів смородини. Сильнорослий кущ з велики ягодами буде прикрасою для саду та заздрістю для сусідів та буде неабиякою радістю для родичів і знайомих яких ви можете нею пригостити.
39 грн
купити