Смородина Бен Ломонд, в контейнері
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:22-102
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бен Ломонд – самоплідний сорт середньопізнього терміну дозрівання Шотландської селекції.

Ягоди: чорні, матові, близько 2 г. М’якоть кисло-солодка, легко відривається від плодоніжки. Дозрівання ягід відбувається одночасно.

Кущ: сильнорослий, з прямостоячими стеблами. Дещо затримується в цвітінні, що дає можливість уникнути ранніх весняних морозів(цвіте в середині травня).

Стійка до хвороб, проте може уражуватись борошнистою росою.  Висока зимостійкість. Добре підходить для переробки. Перевагою буде сонячне без протягів місце.

Порічка Росинка
Код товара: 70-106
Порічка Росинка - сорт пізнього терміну дозрівання, який був виведений шляхом схрещування сортів "Шпетлезе" та "Джонкер ван Тетс". Ягода величенька, солодка. Кущ сильнорослий та не вибагливий. Сорт стійкий до морозів хвороб, дуже урожайний.
Смородина Гоферт (комплект 3 шт.)
Код товара: 22-214
Заощаджуй з нами – купуй смородину в комплекті! Смородина Гоферт – сорт раннього терміну дозрівання, виведений польськими селекціонерами. Користується популярністю в садоводів професіоналів та любителів за простоту в догляді та за смакові якості плодів.
Порічка Ровада
Код товара: 23-101
Порічка Ровада – сорт пізнього строку дозрівання. Для кращого росту сажанці висажуйте рядами 1-1,5 один від одного. Сік цієї ягоди допомагає знизити температуру, покращує роботу кишечника та пробуджує апетит