Смородина Бен Ломонд (комплект 3 шт)
Немає в наявності
90 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:22-115
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Економія! Замовляйте три саджанці, при цьому заощаджуйте та поповнюйте свою колекцію іншими сортами.

Бен Ломонд – шотландський сорт середньопізнього достигання.

Ягоди: чорного кольору, злегка матові до 2 г. Кисло-солодкі на смак, приємний смородиновий аромат. Дружнє дозрівання ягід.

Кущ: сильнорослий, з міцними прямими стеблами. Починає цвісти в середині травня, що дає можливість уберегтись від весняних заморозків.

Стійка до хвороб, проте необхідно проводити профілактичну обробку фунгіцидами.  Висока зимостійкість. Добре підходить для переробки. Перевагою буде сонячне без протягів місце.

Порічка Детван (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-201
Чудова пропозиція, купи комплект з трьох порічок та відчуй економію поповнюючи свій сад! Порічка Детван – сорт раннього терміну дозрівання, був виведений чеськими селекціонерами, славиться своєю стабільною врожайністю та цінністю своїх ягід, які смачні та корисні.
Порічка Світлиця (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-202
Хочеш вигоди? Купи комплект з трьох порічок та відчуй економію! Порічка Світлиця – сорт середнього терміну дозрівання виведений українськими селекціонерами в результаті схрещування сортів «Фертоді пірос» та «Джонкер ван Тетс». Плоди цього сорту чудові для вживання в свіжому вигляді та для приготування різних консервацій чи випічки.
Смородина Зеленоплідна
Код товара: СО40
Смородина Зеленоплідна – сорт чорної смородини з незвичним кольором плодів. Такий сорт є новим для садівників, і може стати неабиякою окрасою Вашого саду.