Смородина Бен Ломонд (комплект 3 шт)
Немає в наявності
90 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:22-115
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Економія! Замовляйте три саджанці, при цьому заощаджуйте та поповнюйте свою колекцію іншими сортами.

Бен Ломонд – шотландський сорт середньопізнього достигання.

Ягоди: чорного кольору, злегка матові до 2 г. Кисло-солодкі на смак, приємний смородиновий аромат. Дружнє дозрівання ягід.

Кущ: сильнорослий, з міцними прямими стеблами. Починає цвісти в середині травня, що дає можливість уберегтись від весняних заморозків.

Стійка до хвороб, проте необхідно проводити профілактичну обробку фунгіцидами.  Висока зимостійкість. Добре підходить для переробки. Перевагою буде сонячне без протягів місце.

Смородина Бен Хоп, в контейнері
Код товара: 23-116
Смородина Бен Хоп – сорт середнього терміну дозрівання, виведений у Шотландії. Бен Хоп абсолютно не вибагливий до умов вирощування та легкий у догляді. Підходить для вирощування у комерційних цілях та переробки.
59 грн
купити
Порічка Наталі
Код товара: 23-115
Порічка Наталі – самоплідний сорт середнього терміну дозрівання, який має смачні плоди з підвищеною стійкістю до шкідників та хвороб. Має стабільні, рясні урожаї та ідеально підходить для переробки, сушки або заморожування.
Смородина Багіра (комплект 3 шт)
Код товара: 22-314
Економія! Не відмовте собі у задоволенні збагатити свій сад трьома кущами смородини! Смородина Багіра – середньостиглий сорт. Має широкий спектр використання, оскільки використовуються пагони та листки в різні суміші.