Смородина Багіра, в контейнері
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:22-111
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Багіра – сорт середнього терміну дозрівання. Має широкий спектр використання, адже поживні речовини містяться в листі, гілках та ягодах. Особливістю є те, що сорт може витримувати як літню спеку, так і сильні морози.

Ягода: чорна глянцева, більшість однакового розміру 2,5 – 3 г. Одночасно дозрівають, довго зберігається не втрачаючи товарний вигляд та смакові якості.

Кущ: має середню силу росту, розлогий та густий, швидко розростається. Починає плодоносити вже на 2-3 рік посадки.

Сорт стійкий до ураження борошнистою росою, проте рекомендується обробляти інсектицидами.

Порічка Світлиця (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-202
Хочеш вигоди? Купи комплект з трьох порічок та відчуй економію! Порічка Світлиця – сорт середнього терміну дозрівання виведений українськими селекціонерами в результаті схрещування сортів «Фертоді пірос» та «Джонкер ван Тетс». Плоди цього сорту чудові для вживання в свіжому вигляді та для приготування різних консервацій чи випічки.
Порічка Світлиця
Код товара: 23-103
Порічка Світлиця – середньопізній сорт, виведений у Львові, шляхом схрещування сортів «Джонкер ван Тетс» та «Фертоді Пірос». Через високі смакові властивості дуже часто вживають у свіжому вигляді, діти з радістю коштують її у стравах.
Порічка "Джонкер ван Тетс" на штамбі
Код товара: ДЦ-101
Порічка на штамбі «Джонкер Ван Тетс» – середньоранній високоврожайний сорт з Голландії виведений шляхом схрещування двох сортів. Перевагою порічки на штамбі є те, що ягоди знаходяться на такому рівні, що їх зручно збирати.