Смородина Багіра, в контейнері
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:22-111
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Багіра – сорт середнього терміну дозрівання. Має широкий спектр використання, адже поживні речовини містяться в листі, гілках та ягодах. Особливістю є те, що сорт може витримувати як літню спеку, так і сильні морози.

Ягода: чорна глянцева, більшість однакового розміру 2,5 – 3 г. Одночасно дозрівають, довго зберігається не втрачаючи товарний вигляд та смакові якості.

Кущ: має середню силу росту, розлогий та густий, швидко розростається. Починає плодоносити вже на 2-3 рік посадки.

Сорт стійкий до ураження борошнистою росою, проте рекомендується обробляти інсектицидами.

Смородина Бен Хоп, в контейнері
Код товара: 23-116
Смородина Бен Хоп – сорт середнього терміну дозрівання, виведений у Шотландії. Бен Хоп абсолютно не вибагливий до умов вирощування та легкий у догляді. Підходить для вирощування у комерційних цілях та переробки.
59 грн
купити
Смородина Гоферт (комплект 3 шт.)
Код товара: 22-214
Заощаджуй з нами – купуй смородину в комплекті! Смородина Гоферт – сорт раннього терміну дозрівання, виведений польськими селекціонерами. Користується популярністю в садоводів професіоналів та любителів за простоту в догляді та за смакові якості плодів.
Смородина Загадочна, уже з плодами, в контейнері
Код товара: 110-400
Смородина Санюта відрізняється дуже високою врожайністю та посухостійкістю. Та найголовніше - Мегастійка до грибкових захворювань. Кущ у сорту невисокий, проте розкидистий.