Слива Валевська
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:Плодове дерево
Артикул:ССЛ08
Латинское название:Prunus domestica
Размер:
Контейнер:відкритий корень.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Валевська – сорт польської селекції, який відноситься до пізньостиглих сортів слив.

Термін дозрівання: дозрівають плоди в першій половині вересня. Плодоносить слива Валевська добре.

Плоди: великі, мають темно-синій колір з незначним нальотом на шкірці. М’якоть соковита, зеленуватого кольору. Кісточка не велика, відділяється добре.

Переваги: висока транспортабельність, в свіжому вигляді зберігаються до місяця часу, підходять для чорносливу.

Підщепа: алича.

Новинка
Слива Блюфрі
Код товара: 10-630
Слива Блюфрі – самоплідний пізній сорт селекції США, який дає високі урожаї, рано вступає в плодоношення. Плоди за формою та розмірами як куряче яйце, тобто ідеально підходить для комерційних цілей. Плодоносити починає на 3-4 рік. Підходить для виготовлення чорносливу, сушки та консервації.
99 грн
купити
Слива Чачакська Лепотика
Код товара: 10-339
Слива Чачакська Лепотика – середньоранній сорт югославської селекції, отриманий в результаті схрещування сортів «Стенлі» та «Руш Гештетер». Характеризується гарними, рясними та щорічними врожаями. З цього сорту виходять гарні сухофрукти та чудово підходить для домашньої випічки.
Новинка
Слива Піссарді
Код товара: 10-633
Слива Піссарді - невелике дерево з розкидистою кроною, яке цінується за темно-пурпурний колір листя та рожеві бутони. Колір листя не змінюється протягом сезону, за рахунок чого дерево виглядає дуже декоративно та контрастно на зеленому фоні інших рослин. Крім листків, декоративними є і плоди, які можна вживати в їжу.
105 грн
купити