Слива Ренклод Карбишева
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-051
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Ренклод Карбишева – один з кращих сортів української селекції, що відрізняється рясними врожаями і великими плодами.

Термін дозрівання: Ранній  – ще одна перевага цього сорту. Знімальна стиглість починається в кінці серпня.

Плоди:  масою 35-45 см, круглої правильної форми, темні червоні з леким сизим нальотом, за смаковими якостями є найкращими серед усіх ранніх сортів. М’якоть ніжна дуже, темно-жовта, добре відділяється від кісточки, солодка з невеличкою кислинкою.

Переваги: до усіх вище перерахованих варто ще додати, що Ренклод Карбишева прекрасно підходить для виготовлення якісного першокласного чорносливу, а також високу посухостійкість даного сорту. Така слива повинна зайняти почесне  місце у Вашому саду!

Підщепа: алича

Слива Штутгард
Код товара: СС03
Слива Штутгард - сорт, який представляє німецьку селекцію. Форма крони пірамідальна, сорт стійкий до хворіб та морозів. Колір плодів синьо-гранатовий, вага плодів становить 70-80 грамів. М’якоть кисло-солодка, жовта, смачна та ароматна. Високоврожайний сорт.
Слива Любимиця Султана
Код товара: 10-063
Слива Любимица Султана – сорт cереднього терміну дозрівання, виведений у США, плоди якої мають надзвичайний десертний смак
99 грн
купити
Слива Пам'яті Вавилова
Код товара: 10-631
Слива Пам'яті Вавилова – сорт середнього терміну дозрівання російської селекції, що характеризується великими плодами неймовірного десертного смаку. Рахується одним із найкращих ринкових сортів. Крім того слива стійка до хвороб та морозів.
99 грн
купити