Слива Ренклод Карбишева
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-051
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Ренклод Карбишева – один з кращих сортів української селекції, що відрізняється рясними врожаями і великими плодами.

Термін дозрівання: Ранній  – ще одна перевага цього сорту. Знімальна стиглість починається в кінці серпня.

Плоди:  масою 35-45 см, круглої правильної форми, темні червоні з леким сизим нальотом, за смаковими якостями є найкращими серед усіх ранніх сортів. М’якоть ніжна дуже, темно-жовта, добре відділяється від кісточки, солодка з невеличкою кислинкою.

Переваги: до усіх вище перерахованих варто ще додати, що Ренклод Карбишева прекрасно підходить для виготовлення якісного першокласного чорносливу, а також високу посухостійкість даного сорту. Така слива повинна зайняти почесне  місце у Вашому саду!

Підщепа: алича

Новинка
Слива Піссарді
Код товара: 10-633
Слива Піссарді - невелике дерево з розкидистою кроною, яке цінується за темно-пурпурний колір листя та рожеві бутони. Колір листя не змінюється протягом сезону, за рахунок чого дерево виглядає дуже декоративно та контрастно на зеленому фоні інших рослин. Крім листків, декоративними є і плоди, які можна вживати в їжу.
105 грн
купити
Слива Медова жовта
Код товара: 10-061
Слива Медова жовта – ранній само безплідний, посухостійкий сорт. Дозрівають плоди рано, знімальна стиглість наступає вже у кінці липня.
Слива Валевська
Код товара: ССЛ08
Слива Валевська – сорт польської селекції, який відноситься до пізньостиглих сортів слив. Термін дозрівання: дозрівають плоди в першій половині вересня. Плодоносить слива Валевська добре.