Слива Президент
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-227
Латинское название:Prunus domestica President
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Президент – швидкорослий англійський сорт. На початку свого росту деревце характеризується піднятими вгору гілками та пірамідальною кроною, але у старшому віці крона стає округлою.

Цвіте у травні. Білі квіти зібрані у суцвіття. Округлої форми плоди досягають ваги у 40-50 грамів. Добре відділяються від дерева. Шкірочка плодів тонка, колір синій. М’якоть плоду жовто-зелена, ніжна та соковита, наділена чудовими смаковими якостями. Після проходження терміну спілості та настанні стиглості, плоди опадають. Дегустаційна оцінка-4, вигляд також отримав 4 бали.
Сорт вступає в період плодоношення в 5 років.

Врожайність з одного дерева:
• 6-8 років (15-20 кг);
• 9-12 років(25-40 кг);
• у зрілому віці(70 кг).

Зимостійкість: висока.

Умови місцезростання: добре освітленні ділянки на легких ґрунтах.

Догляд: формування проводять у молодому віці, також проводять омолодження сливи після плодоношення.

Використання: у свіжому вигляді, для приготування джемів та повидел. Чудово транспортуються та зберігаються.

Підщепа: алича.

Слива Юбілеум
Код товара: 10-059
Слива Юбілеум – шведський сорт слив, получений в результаті схрещування сортів Giant та Yakima. Термін дозрівання: плоди дозрівають у другій половині серпня. Плодоносить на 3-й рік після посадки
99 грн
купити
Слива Ренклод Карбишева
Код товара: 10-051
Слива Ренклод Карбишева – один з кращих сортів української селекції, що відрізняється рясними врожаями і великими плодами. Термін дозрівання: Ранній – ще одна перевага цього сорту. Знімальна стиглість починається в кінці серпня.
Слива Топ Хіт
Код товара: 10-060
Слива Топ Хіт - один із пізніх німецьких сортів. Плоди даного сорту великі, синьо-фіолетового кольору з восковим нальотом. М’якоть зелено-жовта, соковита та смачна (кисло-солодкий смак). Рясне щорічне плодоношення. Вага плоду: близько 70-80 грамів. Морозостійкий сорт.
99 грн
купити