Слива Ганіта
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:Плодове дерево
Артикул:10-226
Латинское название:Prunus domestica
Размер:
Контейнер:відкритий корень.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Ганіта – німецької селекції, самоплідний сорт, який не потребує запилювачів.

Термін дозрівання: дозрівають плоди в кінці серпня, початок вересня.

Плоди: середнього розміру, при перегрузці урожай зменшується, вага сягає до 50 г. Форма плоду продовгувата, як у Венгерок, гранатово-синього  кольору з притаманним сливам нальотом. М’якоть соковита з кисло-солодкою ноткою на смак, а кісточка відділяється непогано.

Переваги: використовується для технічної переробки, підходять для виготовлення чорносливу. Зберігаються тривалий час у свіжому вигляді.

Підщепа: алича.

Новинка
Слива Піссарді
Код товара: 10-633
Слива Піссарді - невелике дерево з розкидистою кроною, яке цінується за темно-пурпурний колір листя та рожеві бутони. Колір листя не змінюється протягом сезону, за рахунок чого дерево виглядає дуже декоративно та контрастно на зеленому фоні інших рослин. Крім листків, декоративними є і плоди, які можна вживати в їжу.
105 грн
купити
Слива Ганіта
Код товара: 10-226
Слива Ганіта – німецької селекції, самоплідний сорт, який не потребує запилювачів. Термін дозрівання: дозрівають плоди в кінці серпня, початок вересня.
Слива Чачакська Лепотика
Код товара: 10-339
Слива Чачакська Лепотика – середньоранній сорт югославської селекції, отриманий в результаті схрещування сортів «Стенлі» та «Руш Гештетер». Характеризується гарними, рясними та щорічними врожаями. З цього сорту виходять гарні сухофрукти та чудово підходить для домашньої випічки.