Слива Емпресс (Імператриця)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-350
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива  Емпресс (Імператриця) – новий сорт родом з США. Термін дозрівання пізній, попри це дуже врожайний сорт. Кісточки відділяються легко, плоди використовують для сировини на чорнослив, також піде для приготування консервацій.

Термін дозрівання: друга половина вересня.

Плоди: великі та дуже великі, широкої овальної форми синьо-фіолетового кольору, по всій поверхні присутній восковий наліт. М’якоть соковита та м’ясиста, кисло-солодкого смаку.

Вага плодів: 70-75 г та деякі до 100 г.

Особливості: сорт дуже стійкий до морозів та має середню стійкість до захворювань і шкідників. В перші роки після посадки росте інтенсивно.

Підщепа: алича.

Слива Лінкольм
Код товара: ССЛ05
Слива Лінкольм – високоврожайний сорт сливи. Термін дозрівання: збирати плоди можна в середині серпня, які підходять добре для переробки на варення та компоти.
Слива колоновидна Імперіал
Код товара: 100-110
Слива колоновидна Імперіал – компактне невисоке деревце (до 2,5 м), з вузькою кроною. Сорт відрізняється високою урожайністю. Дозрівають плоди у серпні, але не обсипаються.
105 грн
купити
Слива Юбілеум
Код товара: 10-059
Слива Юбілеум – шведський сорт слив, получений в результаті схрещування сортів Giant та Yakima. Термін дозрівання: плоди дозрівають у другій половині серпня. Плодоносить на 3-й рік після посадки
99 грн
купити