Слива Джеферсон
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-062
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Джеферсон (Jefferson) – середньопізній американський сорт, який ідеально підійде для виготовлення соків, компотів та консервації. Має тверду шкірку, через що зручно споживати у свіжому вигляді. Рекомендовані опилювачі - "Ренкдлод де Бове" та "Ренклод Улленський"

Форма: середньоросле дерево

Термін дозрівання: друга половина серпня

Плоди: тьмяно-жовті, мякоть тверда, щільна, солодка

Вага плодів: 50-60 г

Особливості: в дощовий період плоди можуть розтріскуватися, зимостійкий, висока стійкість до хвороб, не осипається після дозрівання

Підщепа: алича

Новинка
Слива Піссарді
Код товара: 10-633
Слива Піссарді - невелике дерево з розкидистою кроною, яке цінується за темно-пурпурний колір листя та рожеві бутони. Колір листя не змінюється протягом сезону, за рахунок чого дерево виглядає дуже декоративно та контрастно на зеленому фоні інших рослин. Крім листків, декоративними є і плоди, які можна вживати в їжу.
105 грн
купити
Слива Любимиця Султана
Код товара: 10-063
Слива Любимица Султана – сорт cереднього терміну дозрівання, виведений у США, плоди якої мають надзвичайний десертний смак
99 грн
купити
Слива Джойо
Код товара: 10-341
Слива Джойо – сорт середньо-пізнього терміну дозрівання, виведений схрещуванням сортів «Ортенауер» та «Стенли». Цінується за високу стійкість до захворювань та морозів.
99 грн
купити