Слива Чачакська Лепотика
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-339
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Чачакська Лепотика – середньоранній сорт югославської селекції, отриманий в результаті схрещування сортів «Стенлі» та «Руш Гештетер». Характеризується гарними, рясними та щорічними врожаями. З цього сорту виходять гарні сухофрукти та чудово підходить для домашньої випічки.

Термін дозрівання: перша половина серпня.

Плоди: середнього розміру, темно-фіолетового кольору, м’якоть щільна та соковита. Мають приємний смак при повному достиганні.

Вага плодів: 40-50 г.

Урожайність: регулярна.

Особливості: самоплідний сорт, має гарну стійкість до хвороб, в плодоношення вступає на 3-4 рік, чудова транспортабельність та зовнішні дані, плоди довго зберігаються.

Підщепа: алича.

Рекомендовані обпилювачі: Ганіта, Чачакська рання, Президент та ін.

Слива Топ гігант
Код товара: 01С-26
Слива Топ гігант – пізній сорт урожайної сливи, що відрізняється дуже крупними плодами та скороплідністю. Термін дозрівання: середина вересня.
Новинка
Слива Блюфрі
Код товара: 10-630
Слива Блюфрі – самоплідний пізній сорт селекції США, який дає високі урожаї, рано вступає в плодоношення. Плоди за формою та розмірами як куряче яйце, тобто ідеально підходить для комерційних цілей. Плодоносити починає на 3-4 рік. Підходить для виготовлення чорносливу, сушки та консервації.
99 грн
купити
TOP-продаж
Слива Венгерка домашня
Код товара: ССЛ01
Венгерка домашня – широковідомий та популярний сорт слив. Відноситься до теплолюбних та пізньостиглих груп слив. Термін дозрівання: дозрівання настає у другій декаді серпня, плодоносить дуже добре – 140-150 кг за сезон.