Слива Чачакська Лепотика
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-339
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Чачакська Лепотика – середньоранній сорт югославської селекції, отриманий в результаті схрещування сортів «Стенлі» та «Руш Гештетер». Характеризується гарними, рясними та щорічними врожаями. З цього сорту виходять гарні сухофрукти та чудово підходить для домашньої випічки.

Термін дозрівання: перша половина серпня.

Плоди: середнього розміру, темно-фіолетового кольору, м’якоть щільна та соковита. Мають приємний смак при повному достиганні.

Вага плодів: 40-50 г.

Урожайність: регулярна.

Особливості: самоплідний сорт, має гарну стійкість до хвороб, в плодоношення вступає на 3-4 рік, чудова транспортабельність та зовнішні дані, плоди довго зберігаються.

Підщепа: алича.

Рекомендовані обпилювачі: Ганіта, Чачакська рання, Президент та ін.

Слива Ренклод де Бове
Код товара: 10-057
Слива Ренклод де Бове – пізній сорт виведений бельгійцями із кісточки сорту «Ренклод зелений». Дерево середньоросле, крона не густа, шаровидна.
110 грн
99 грн
купити
Слива колоновидна Імперіал
Код товара: 100-110
Слива колоновидна Імперіал – компактне невисоке деревце (до 2,5 м), з вузькою кроною. Сорт відрізняється високою урожайністю. Дозрівають плоди у серпні, але не обсипаються.
Слива Лінкольм
Код товара: ССЛ05
Слива Лінкольм – високоврожайний сорт сливи. Термін дозрівання: збирати плоди можна в середині серпня, які підходять добре для переробки на варення та компоти.