Слива Блюфрі
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-630
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Блюфрі – самоплідний пізній сорт селекції США, який дає високі урожаї, рано вступає в плодоношення. Плоди за формою та розмірами як куряче яйце, тобто ідеально підходить для комерційних цілей. Плодоносити починає на 3-4 рік. Підходить для виготовлення чорносливу, сушки та консервації.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: кінець вересня.

Плоди: формою нагадують яйце, шкірка має фіолетово-чорний колір. М'якоть жовтого кольору, щільна, смак кисло-солодкий.

Вага плодів: 60-100 грам.

Урожайність з дорослого дерева: 90 кг.

Особливості: висока стійкість до морозів та засухи, плоди зберігаються до 3-х місяців в холодильнику. Рекомендавані запилювачі: Стенлей, Емпрес, Президент і т.д.

Підщепа: алича.

 

 


Новинка
Слива Піссарді
Код товара: 10-633
Слива Піссарді - невелике дерево з розкидистою кроною, яке цінується за темно-пурпурний колір листя та рожеві бутони. Колір листя не змінюється протягом сезону, за рахунок чого дерево виглядає дуже декоративно та контрастно на зеленому фоні інших рослин. Крім листків, декоративними є і плоди, які можна вживати в їжу.
105 грн
купити
TOP-продаж
Слива Президент
Код товара: 10-227
Слива Президент – швидкорослий англійський сорт. На початку свого росту деревце характеризується піднятими вгору гілками та пірамідальною кроною, але у старшому віці крона стає округлою.
99 грн
купити
Слива Чачакська Лепотика
Код товара: 10-339
Слива Чачакська Лепотика – середньоранній сорт югославської селекції, отриманий в результаті схрещування сортів «Стенлі» та «Руш Гештетер». Характеризується гарними, рясними та щорічними врожаями. З цього сорту виходять гарні сухофрукти та чудово підходить для домашньої випічки.