Слива Блюфрі
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-630
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Слива Блюфрі – самоплідний пізній сорт селекції США, який дає високі урожаї, рано вступає в плодоношення. Плоди за формою та розмірами як куряче яйце, тобто ідеально підходить для комерційних цілей. Плодоносити починає на 3-4 рік. Підходить для виготовлення чорносливу, сушки та консервації.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: кінець вересня.

Плоди: формою нагадують яйце, шкірка має фіолетово-чорний колір. М'якоть жовтого кольору, щільна, смак кисло-солодкий.

Вага плодів: 60-100 грам.

Урожайність з дорослого дерева: 90 кг.

Особливості: висока стійкість до морозів та засухи, плоди зберігаються до 3-х місяців в холодильнику. Рекомендавані запилювачі: Стенлей, Емпрес, Президент і т.д.

Підщепа: алича.

 

 


Слива Делікатна
Код товара: 01С-30
Слива Делікатна - сильноросле дерево з злегка при піднятою, розкидистою кроною. Терміни дозрівання: ранній, знімальна стиглість настає уже у серпні.
TOP-продаж
Слива Венгерка домашня
Код товара: ССЛ01
Венгерка домашня – широковідомий та популярний сорт слив. Відноситься до теплолюбних та пізньостиглих груп слив. Термін дозрівання: дозрівання настає у другій декаді серпня, плодоносить дуже добре – 140-150 кг за сезон.
Новинка
Слива Піссарді
Код товара: 10-633
Слива Піссарді - невелике дерево з розкидистою кроною, яке цінується за темно-пурпурний колір листя та рожеві бутони. Колір листя не змінюється протягом сезону, за рахунок чого дерево виглядає дуже декоративно та контрастно на зеленому фоні інших рослин. Крім листків, декоративними є і плоди, які можна вживати в їжу.
105 грн
купити