Ситник зеленолистий
есть в наличии
89 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:120-510
Латинское название:
Размер:20-40 см
Контейнер:р 12.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ситник - декоративний кущ, який з кожним роком набуває все більшої популярності. З його допомогою можна озеленювати прибережні зони озер та інших водоймищ. Також використовується як контейнерна культура.

Розміри: висота сягає 50 см і більше.

Листя: довге, блискуче, темно-зеленого кольору, щільні, є основною "родзинкою" рослини.

Особливості: надає перевагу вологим, заболоченим грунтам, невибаглива рослина, якщо зима м'яка не потрібно прикривати.


Щучка (луговик) дерниста "Голденшлейр"
Код товара: 30-520
Щучка дерниста (луговик) «Голденшлейр» – декоративна трав’яниста рослина, яка має високі довгі пагони. Особливістю і головною родзинкою щучки є її суцвіття, які ззовні схожі на колоски пшениці. Якщо Ви бажаєте прикрасити свою ділянку, тоді це чудовий варіант.
Просо "Northmine"
Код товара: 30-507
Просо "Northmine"- багаторічна рослина сімейства Злакові, яка вже не перший рік знаходиться на піку популярності. Ви не зможете не погодитись, що такий злак чудово виглядатиме на клумбі.
Уніола
Код товара: 120-515
Уніола (хасмантіум) - багаторічник, який має багато імен: дикий овес, лісовий овес або хасмантіум широколистий. Та яку б назву він не мав, в першу чергу - це нейморівно красивий кущ, який утворює дивовижні суцвіття у вигляді зернинок. Чудово виглядає в контейнерах, але, звичайно, краще висаджувати в грунт масивами. Ідеальна рослина для посадок напівтіньових композицій або як грунтопокривна рослина.
115 грн
купити