Ситник зеленолистий
есть в наличии
89 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:120-510
Латинское название:
Размер:20-40 см
Контейнер:р 12.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ситник - декоративний кущ, який з кожним роком набуває все більшої популярності. З його допомогою можна озеленювати прибережні зони озер та інших водоймищ. Також використовується як контейнерна культура.

Розміри: висота сягає 50 см і більше.

Листя: довге, блискуче, темно-зеленого кольору, щільні, є основною "родзинкою" рослини.

Особливості: надає перевагу вологим, заболоченим грунтам, невибаглива рослина, якщо зима м'яка не потрібно прикривати.


Уніола
Код товара: 120-515
Уніола (хасмантіум) - багаторічник, який має багато імен: дикий овес, лісовий овес або хасмантіум широколистий. Та яку б назву він не мав, в першу чергу - це нейморівно красивий кущ, який утворює дивовижні суцвіття у вигляді зернинок. Чудово виглядає в контейнерах, але, звичайно, краще висаджувати в грунт масивами. Ідеальна рослина для посадок напівтіньових композицій або як грунтопокривна рослина.
115 грн
купити
Молінія тростникова Транспарент
Код товара: 120-516
Молінія тростникова "Транспарент" - особливий сорт молінії. Головними перевагами є висока морозостійкість та декоративність. Часто використовують в природніх садах або для оформлення берега водойми. Її ажурні китиці допоможуть створити акценти в невисоких міксбордерах.
Новинка
Кортадерія (Помпаська трава)
Код товара: ДМ-100
Кортадерія – злакова, декоративна, багаторічна рослина, яка в поєднанні з іншими своїми родичами має неймовірний та розкішний вигляд. Її елегантні листочки дуже гарно спадають донизу, що своїм виглядом нагадує водоспад, додаткової вишуканості додають китиці, які прикрашатимуть подвір’я весь сезон.
149 грн
купити