Ситник зеленолистий
есть в наличии
89 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:120-510
Латинское название:
Размер:20-40 см
Контейнер:р 12.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ситник - декоративний кущ, який з кожним роком набуває все більшої популярності. З його допомогою можна озеленювати прибережні зони озер та інших водоймищ. Також використовується як контейнерна культура.

Розміри: висота сягає 50 см і більше.

Листя: довге, блискуче, темно-зеленого кольору, щільні, є основною "родзинкою" рослини.

Особливості: надає перевагу вологим, заболоченим грунтам, невибаглива рослина, якщо зима м'яка не потрібно прикривати.


Молінія тростникова Транспарент
Код товара: 120-516
Молінія тростникова "Транспарент" - особливий сорт молінії. Головними перевагами є висока морозостійкість та декоративність. Часто використовують в природніх садах або для оформлення берега водойми. Її ажурні китиці допоможуть створити акценти в невисоких міксбордерах.
Уніола
Код товара: 120-515
Уніола (хасмантіум) - багаторічник, який має багато імен: дикий овес, лісовий овес або хасмантіум широколистий. Та яку б назву він не мав, в першу чергу - це нейморівно красивий кущ, який утворює дивовижні суцвіття у вигляді зернинок. Чудово виглядає в контейнерах, але, звичайно, краще висаджувати в грунт масивами. Ідеальна рослина для посадок напівтіньових композицій або як грунтопокривна рослина.
Ситник зеленолистий
Код товара: 120-510
Ситник - декоративний кущ, який з кожним роком набуває все більшої популярності. З його допомогоб можна озеленювати прибережні зони озер та інших водоймищ. Також використовується як контейнерна культура.
89 грн
купити