Щучка (луговик) дерниста "Голденшлейр"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:30-520
Латинское название:Deschampsia cespitosa
Размер:
Контейнер:С3.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Щучка дерниста (луговик) «Голденшлейр» – декоративна трав’яниста рослина, яка має високі довгі пагони. Особливістю і головною родзинкою щучки є її суцвіття, які ззовні схожі на колоски пшениці. Якщо Ви бажаєте прикрасити свою ділянку, тоді це чудовий варіант.

Розміри: у висоту може сягати 90-100 см.

Листя: довге, насичено-зеленого кольору, м’яке, щільно розростається.

Квіти: зібрані в суцвіття, нагадують собою колоски, густо покривають весь кущ.

Період цвітіння: червень-липень.

Особливості: для того щоб утворювалося багато колосків, необхідно висаджувати в гарно дренований грунт та на місце, яке гарно освітлюється, в іншому до умов вирощування не вибаглива. Для декоративного вигляду необхідна  формуюча обрізка. Зі стебел плетуть капелюхи.

Молінія тростникова Транспарент
Код товара: 120-516
Молінія тростникова "Транспарент" - особливий сорт молінії. Головними перевагами є висока морозостійкість та декоративність. Часто використовують в природніх садах або для оформлення берега водойми. Її ажурні китиці допоможуть створити акценти в невисоких міксбордерах.
Уніола
Код товара: 120-515
Уніола (хасмантіум) - багаторічник, який має багато імен: дикий овес, лісовий овес або хасмантіум широколистий. Та яку б назву він не мав, в першу чергу - це нейморівно красивий кущ, який утворює дивовижні суцвіття у вигляді зернинок. Чудово виглядає в контейнерах, але, звичайно, краще висаджувати в грунт масивами. Ідеальна рослина для посадок напівтіньових композицій або як грунтопокривна рослина.
115 грн
купити
Китник лучний
Код товара: 120-503
Китник лучний - багаторічна трав'яниста рослина, яку часто використовують для облаштування природніх садів та рокаріїв. Також чудово підходить для букетів.
89 грн
купити