Щучка (луговик) дерниста "Голденшлейр"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:30-520
Латинское название:Deschampsia cespitosa
Размер:
Контейнер:С3.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Щучка дерниста (луговик) «Голденшлейр» – декоративна трав’яниста рослина, яка має високі довгі пагони. Особливістю і головною родзинкою щучки є її суцвіття, які ззовні схожі на колоски пшениці. Якщо Ви бажаєте прикрасити свою ділянку, тоді це чудовий варіант.

Розміри: у висоту може сягати 90-100 см.

Листя: довге, насичено-зеленого кольору, м’яке, щільно розростається.

Квіти: зібрані в суцвіття, нагадують собою колоски, густо покривають весь кущ.

Період цвітіння: червень-липень.

Особливості: для того щоб утворювалося багато колосків, необхідно висаджувати в гарно дренований грунт та на місце, яке гарно освітлюється, в іншому до умов вирощування не вибаглива. Для декоративного вигляду необхідна  формуюча обрізка. Зі стебел плетуть капелюхи.

Просо "Prairie Sky"
Код товара: 30-503
Просо "Prairie Sky" - найбільше цінується в період цвітіння, його рожеві китиці додають неймовірної декоративності всьому кущику. Прикрасить будь-який двір та сад.
Новинка
Кортадерія (Помпаська трава)
Код товара: ДМ-100
Кортадерія – злакова, декоративна, багаторічна рослина, яка в поєднанні з іншими своїми родичами має неймовірний та розкішний вигляд. Її елегантні листочки дуже гарно спадають донизу, що своїм виглядом нагадує водоспад, додаткової вишуканості додають китиці, які прикрашатимуть подвір’я весь сезон.
149 грн
купити
Ситник зеленолистий
Код товара: 120-510
Ситник - декоративний кущ, який з кожним роком набуває все більшої популярності. З його допомогоб можна озеленювати прибережні зони озер та інших водоймищ. Також використовується як контейнерна культура.
89 грн
купити