Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
299 грн
Шовковиця звичайна плодова (крупноплідна)
Код товара: 100-111
Шовковиця має плоди темно-фіолетові до чорного. Маса його близько 6 г, довжина до 2,2 см. Сорт рано починає плодоносити. Підщепа: сіянець шовковиці.
199 грн
купити
Шовковиця крупноплідна (біла)
Код товара: 22-011
Шовковиця крупноплідна (біла) – сорт з дуже великим та смачними плодами. Є певна схожість з малиною, тільки білого кольору. Перевагами є висока урожайність, неймовірно солодкі плоди, їх гарний зовнішній вигляд, не обпадають та не гниють. Крім отримання смачних плодів, часто використовують у ландшафтному дизайні.
199 грн
купити
Шовковиця рожева
Код товара: 100-201
Шовковиця рожева – дерево з дитинства зі смачними рожевими плодами. Розміри – дерево до 4,5 м.
Шовковиця крупноплідна (рожева), в контейнері
Код товара: 22-012
Шовковиця крупноплідна (рожева) – щеплений сорт, який має довгі, продовгуваті, рожевого кольору плоди. Дерево відрізняється своєю декоративністю через гарний зовнішній вигляд та плоди.
Шовковиця змієвидна
Код товара: ДМ100
Шовковиця змієвидна ― це карликовий вид шовковиці, що має цікаві спіралевидні пагони. Висота в основному становить 4м, подекуди трапляються екземпляри по 6 і навіть 8 м.
Шовковиця біла Алмазна
Код товара: 01С-61
Шовковиця біла «Алмазна» - високоврожайний сорт, що має білувато-рожеві плоди, довжиною до 3,5 см, солодкі на смак і ароматні. Підщепа: сіянець шовковиці. Використовується у свіжому вигляді та для приготування смачного варення, желе та повидло, змішуючи її з чорною шовковицею для красивого кольору.

Саджанці шовковиці

   Перша асоціація яка виникає в голові – це звичайне плодове дерево з чорними смачними ягідками, а насправді саджанці шовковиці використовують і для озеленення і для ландшафтного дизайну, крім того вона має велику кількість корисних властивостей. В нашій країні вирощують такі види шовковиці – білу, чорну та рожеву.

 Купити саджанці шовковиці в інтернет магазині

  Шовковиця, яка росте в парку чи прикрашає алею, може бути забруднена, тому надійніше буде посасадити саджанець шовковиці у себе в саду. Купити саджанці шовковиці ви зможете в інтернет магазині zeleno.in.ua, або завітати в наш садовий центр, де фахівці підберуть сорт, який вас цікавить. У нас в наявності є такі сорти шовковиці: Змієвидна, Крупноплідна біла, Крупноплідна рожева.

  З плодів шовковиці роблять вино, варення або настойки, бажано це робити одразу після збору урожаю.