Шавлія Пурпуресценс
Немає в наявності
44 грн
в избранное
Тип:
Артикул:БА104
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Шавлія Пурпуресценс - пряна та декоративна рослина з лікарськими властивостями. Додасть різноманітності Вашій пряній клумбі завдяки своєму незвичайному забарвленню.

Використовують шавлію в кулінарії до м'яса або до гарніру, роблять з шавлії відвари з лікувальними властивостями. Так само шавлію можна використовувати в декоративних цілях на клумбі або на балконі в горщику.

Росте дуже швидко до 60 см у висоту.

Листя довгасто-яйцевидної форми до 8 см у довжину, має сірувато-пурпурне забарвлення і легке опушення. На смак пряно-гіркі з приємним ароматом.

Лаванда вузьколиста "Hidcote" 2л
Код товара: 150-05
Лаванда вузьколиста "Hidcote" – це багаторічний вічнозелений напівкущ, що рясно цвіте квітами синьо-фіолетового кольору. Рахується одним із найпопулярніших сортів у світі, що цвіте протягом усього літа.
79 грн
купити
Орегано "Ауреа"
Код товара: 120-020
Орегано (душица) «Ауреа» – багаторічник, з чудовими яскраво-жовтими листками, який всім знайомий як приправа. Навіщо купувати цю запашну приправу, якщо можна просто вийти до себе у садок або підійти до підвіконня на кухні і зірвати там свіженькі листочки.
Савлія (шалфей) "Аметист"
Код товара: 150-12
Шавлія Аметист – один з кращих представників роду Шавлія, що цінується не тільки приємним стійким ароматом, а й пишним і довготривалим цвітінням.