Савлія (шалфей) "Аметист"
есть в наличии
102 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-12
Латинское название:Сальвия nemorosa Amethyst
Размер:
Контейнер:1-2 л.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Шавлія Аметист – один з кращих представників роду Шавлія, що цінується не тільки приємним стійким ароматом, а й пишним і довготривалим цвітінням.

Кущ: 50-60 см у висоту.

Цвітіння: припадає з липня по серпень, численні пагони, що ростуть вверх виносять колосовидне суцвіття рожево-бузкового кольору. Відцвівші суцвіття варто видаляти, це провокуватиме повторне цвітіння (напротязі всього літа). Ароматні у рослині не тільки квіти, а й листки.

Використання: чудове доповнення до розарію, чудова заміна лаванді, оскільки більш зимостійкий.

Добре себе почуває як на сонці, так і в напівтіні. Надає перевагу пісчаним і середньокислим грунтам.

Лаванда вузьколиста "Hidcote", р9
Код товара: РБ03
Лаванда вузьколиста "Hidcote" – один із самих популярних сортів у ландшафтному дизайні. Чагарник з сильним ароматним запахом, пройшовши повз Ви не зможете не звернути свою увагу.
59 грн
купити
Меліса
Код товара: 120-014
Меліса лікарська – багаторічна рослина, яка росте у вигляді розгалуженого куща з приємним лимонним запахом. Давно зарекомендувала себе, як лікарська рослина, оскільки до її складу входить цінна ефірна олія.
59 грн
купити
Орегано "Ауреа"
Код товара: 120-020
Орегано (душица) «Ауреа» – багаторічник, з чудовими яскраво-жовтими листками, який всім знайомий як приправа. Навіщо купувати цю запашну приправу, якщо можна просто вийти до себе у садок або підійти до підвіконня на кухні і зірвати там свіженькі листочки.
39 грн
купити