Савлія (шалфей) "Аметист"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:150-12
Латинское название:Сальвия nemorosa Amethyst
Размер:
Контейнер:1-2 л.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Шавлія Аметист – один з кращих представників роду Шавлія, що цінується не тільки приємним стійким ароматом, а й пишним і довготривалим цвітінням.

Кущ: 50-60 см у висоту.

Цвітіння: припадає з липня по серпень, численні пагони, що ростуть вверх виносять колосовидне суцвіття рожево-бузкового кольору. Відцвівші суцвіття варто видаляти, це провокуватиме повторне цвітіння (напротязі всього літа). Ароматні у рослині не тільки квіти, а й листки.

Використання: чудове доповнення до розарію, чудова заміна лаванді, оскільки більш зимостійкий.

Добре себе почуває як на сонці, так і в напівтіні. Надає перевагу пісчаним і середньокислим грунтам.

Чебрець "Thymus serpyllum"
Код товара: РБ03
Чебрець "Thymus serpyllum" – один з найбільш великих сортів пряних трав, який Ви можете використовувати на Ваш розсуд – в приготовані страв, в напої, від простудних захворювань і кашлю, навіть для ароматичних ванн та догляді за собою.
Душевик котовниковий
Код товара: 120-420
Душевик котовниковий – нова пряно-ароматична трава, що має виражений м"ятно-мелісовий запах з легкими нотками орегано. Широко використовується у кулінарії (особливо в італійській кухні). З листочками цієї пряної трави виходить дуже ароматний та насичений чай.
Лаванда вузьколиста "Hidcote", р9
Код товара: РБ03
Лаванда вузьколиста "Hidcote" – один із самих популярних сортів у ландшафтному дизайні. Чагарник з сильним ароматним запахом, пройшовши повз Ви не зможете не звернути свою увагу.